לקוחות ממליצים


מה אומרים על המדריכים שלנו?


 • 13.6.17 - סיציליה לעדנה היקרה, איך לכתוב מילות פרידה לעדנה, על מה? על כך שהייתה מדריכה מעולה, שקיבלה לידיה קבוצה מבוגרת צעירה. על זה שידעה לקרוא אותנו בתבונה ישר מההתחלה, ברגישות, בהבנה, לכל אחד מצבו/מצבה ולשלביה השונים של התהוות קבוצה, או על סבלנותה וסובלנותה ושיתוף הפעולה עם הצחוקים, הסיפורים וההדהודים הקולניים בנסיעה. או על ידענותה המופלגת בעבר, בהיסטוריה של סיציליה המדינה שאותו הגישה לנו בכפיות של השראה, התלהבות, כנות ואהבה. או אולי על אנושיותה לאורך כל הנסיעות, באהדה, בידידות אותה הגישה לנו, וממש לא כמחווה. על שידעה לתת במה לכל מי שרצה בלי להרגיש נפגעת שגנבו לה את ההצגה. או על ממש שהייתה אחת מאתנו במלוא מובן המילה, איפה שצריך תומכת, איפה שצריך מלקה. מהווה דוגמא אישית ברוגע, לא נסוגה מעצמה. כן, כן, כן, על כל אלה ועוד הרבה, נותר לנו רק להודות על זה שהיא ולא אחרת הייתה "המדריכה" שלנו בטיול הזה.   תודה מכל חברי הקבוצה.  
  מטיילי טיול סיציליה- יוני 2017
 • מכתב הערכה והוקרה למדריכה רחל ספיר בטיול לסרדיניה וקורסיקה  13-22.04.17 ברצוננו לציין את תרומתה הרבה של גב' רחל  ספיר להצלחת הטיול. אהבתה את המקצוע, הידע והבקיאות שהפגינה בהסברים, כושרה הארגוני, דאגתה לכל הפרטים תוך הקפדה על לוח הזמנים וניצול מקסימלי של יעדי הטיול, כל אלה היוו בסיס איתן לטיול המוצלח. רחל הצליחה ברגישותה הרבה, ליצור שיתוף פעולה בין המשתתפים תוך שהיא משקיעה ממרצה, סבלנותה ומזמנה לרווחת כל משתתפי הטיול, והכל תמיד בחפץ לב, במאור פנים ובנועם. בזכות הידע הרחב  ואהבתה של רחל, לכל נושא הקשור לטיול בפרט ולאיטליה בכלל, העבירה אלינו, בהתלהבות ובבהירות, תמונה רחבה על תרבות, אמנות, היסטוריה ומיתולוגיה, והעשירה את עולמנו. רחל מדריכה ומלווה מעולה וללא ספק נכס שלא יסולא בפז לחברתכם, אשריכם שזכיתם למדריכה כזו בחברתכם ואשרינו שנפל בחלקנו לקבלה כמדריכה בטיול.   אנחנו מאחלים לרחל בריאות טובה וכבר מחכים לנסוע אתה שוב.
  שמוליק ונורית פיין
 • לכבוד: סולו איטליה הנדון: תודה רבה על טיול מדהים!   רצינו לשבח ולהודות על טיול לא פחות ממושלם! היה מהנה, כיף ומעשיר! תודה מיוחדת למישל על השירות האדיב לפני הטיול ולמדריך הטיול ד"ר דני גבור המקסים! דני היה סובלני, מעשיר, חייכני ומקסיםםםםםם לאורך כל הטיול!   בהחלט נשוב שוב ובהחלט נמליץ!
  סימה ברקאי
 • שלום רב, אנו מבקשים להודות מקרב לב למדריך הטיול גבי זוהר, שבזכותו היה טיול כה מוצלח! גבי הפגין ידע רב, למדנו ממנו רבות על ההיסטוריה של האי, הגאוגרפיה, הדמוגרפיה, והמבנה החברתי של האוכלוסייה, היה קשוב, ודאג לארגן ולתאם בכל הקשור לאדמיניסטרציה (וזה לא פשוט ולא מובן מאליו עם קבוצה המונה 36 איש), והשאיר לנו טעם של עוד. תודה לגבי , וכמובן להשקעה של סולו איטליה בארגון שהיה כל כך מוצלח! בתקוה שעוד ניפגש.
  יהודית וקרלוס קופרשטיין
 • ברצוני להודות מקרב לב לסולו איטליה על טיול משפחות קיץ 2017 ובמיוחד להודות לכם על מדריכה הטיול הגב' אורלי גינת. החל משיחות הטלפון עם מישל המקסימה העזרה שלה הרוגע והמקצועיות ועד לטיול עצמו ומפגש עם אורלי המדריכה. הטיול היה מאורגן באופן מושלם .כל יום היה מלא בפעילויות חווייתית, לוח הזמנים שהיה בקצב  המתאים ובסיומו של כל יום הרגשנו "עייפים" ומרוצים. בזכות אורלי אנשים הגיעו בזמן ולא היה צורך לחכות להם ולבזבז זמן על המתנה. אורלי גילתה אמפטיה ושידרה רוגע, עזרה לכל אחד ואחת בכל בעיה ונתנה מענה מיידי, הילדים מאד אהבו את אורלי והיה ביניהם חיבור מיידי. היא יצרה אוירה טובה בזמן הנסיעות הארוכות ע"י משחקים, סרטים וחידונים. הידע הנרחב שלה באיטליה הוסיף לנו ההורים וריתק את הילדים. כל זאת נעשה בנועם הליכות, חיוך, מילה טובה וסבלנות אין קץ.  על כל אלה, אנו מודים לך על חוויה נפלאה שהתעצמה בזכות אישיותך המיוחדת. המשיכו להעלות לאנשים חיוך על הפנים ושלווה בלב דרך הטיולים לאיטליה המושלמת.
  משפחת חיקי
 • רקלה-רשל-יקירתנו "אתה נותן אך מעט,עת נותן אתה מרכושך, רק עת נותן אתה מעצמך,זוהי נתינת אמת"-חליל גובראן הענקת לנו, רחל, את מלוא הידע שלך בהסטוריה, מיתולוגיה, ארכיאולוגיה המלמדים על שני האיים הנפלאים הללו. הענקת לנו חיבה, חיוך וסבלנות אין קץ, שהרי רובנו עברנו ימים טובים "ואחרים", ואת ידעת לפסוע בין כולנו ברגישות ועדינות נפלאה. הענקת לנו בטחון, זה הטמון בך ובאישיותך המלאה והטובה, ויחד איתך פסענו לאיטנו ברחובות הערים היפות, בשבילי הנוראגים, מי הסו גולוגונה ומערות פורטו פביה. ליוונו רוחם של נפוליון גריבלדי, פינוצה שולה, דלדה ופדרה פדרונה. טעמנו ממעדנות האיים-הפסטה, הפיצה וכמובן הפשה ,שערבו לחיכנו. אורי ואני מבקשים להביע את רגשי תודתנו, הערכתנו ואהבתנו לך! נשמח לשמור על קשר ולאחל לך בריאות ושמחה לכל הימים! לי, רוחה, הצלחת להגשים חלום קורסיקני ישן, אשר ריגש אותי מאד...   באהבה והוקרה
  אורי ורוחה ליבנה
 • המדריך, דני גבור, היה משכמו ומעלה. מדריך מדהים ומסביר פנים לכל. נעים הליכות, הכל בצורה מובנת פשוטה לכל אחד. ניפגש, שאל, התעניין, חיבק, הכל בצורה מאוד מקצועית. הכיר כל מקום. ענה על הכל בנועם, הכל עמד בזמנים, הכל תיקתק. הנהג אנדראה היה מהמם, נהג מדהים , כל מה שביקשנו עשה. הטיול היה פשוט מושלם ומדהים, אין מילים. היו לי המון אופציות הרבה יותר זולות...אבל כל כך שמחה שבחרתי בכם!! פגשנו גם משפחות של טיולים אחרים ואין מה להשוות בין טיולים של חברות אחרות לבין סולו איטליה. נהנו מכל רגע, הילדים מאוד נהנו. היתה קבוצה איכותית וטובה המלון מדהים, היה מושלם ברמה!!  
  זיווה אלקיים
 • לכבוד מנכ"ל סולו איטליה! שמי נפתלי יניב, שם בת זוגי נירה יניב, שבנו אמש מטיול של חברתכם לסיציליה עם מלווה הקבצה והמדריך הד"ר גבי זהר. אתחיל בכך שאני מכיר היטב את עבודת מלווי הקבוצות, הייתי כזה במשך 25 שנה, הפסקתי עם יציאתי לגמלאות לפני 11 שנה. אני שמח מאד לומר כי הד"ר זהר היה המדריך הטוב ביותר אתו נסעתי כנוסע מן השורה. הד"ר זהר הוכיח בקיאות עצומה, ידע להגיש את הידע ביכולת סיפורית מצוינת, תוך הקפדה על פרטים. הד"ר זהר מתגלה לכל אורך הטיול כולל קבלת הנוסעים בנתב"ג ושילוחם הביתה מקטניה אמפטי רגיש ומאורגן דבריו מובנים מאד ולא היה צורך  להסברים נוספים. באמצעות יכולתו הסיפורית לספר את ההיסטוריה, ראינו סיציליה מעניינת, יפה להפליא או מכוערת, תרבותית מאד ופראית. ראינו טבע נהדר של הרי געש, הרים, עמקים, שטחי חקלאות צמחים ופרחי בר, הד"ר זהר לא השאיר שום דבר מחוץ לסיפור. הבקיאות והידע שהוכיח, עשו את קבוצתנו לתאוות ידע ולא שמנו ליבנו לקניות או ביקור בחנויות כי אצל הד"ר זהר נוצל זמן הטיול באופן הטוב ביותר שהכרתי עד היום. השילוב בין שוטטות ומנוחה לבין היום העמוס היו מצוינים ... הכול בנועם וברוגע יוצאים מן הכלל. אני בטוח כי אדם כמו הד"ר זהר, יומלץ על ידנו בכל פה,דבר שיעזור לחברת סולו איטליה שאירגה טיול לתפארת.   הכנתם טיול מעניין, מהנה ומשכיל. מי שהביא את כל מרכיבי הטיול לשלמות היה הד"ר גבי זהר.   אוקיי, נירה ואני מתכוננים לטיול שלכם "טרמיסו" ב-25 במאי. אנחנו בטוחים שנהנה גם ממנו. תודה לכם שם בסולו איטליה!
  נירה ונפתלי יניב
 • לדלית קצנלנבוגן, טיול   5-11/10/2017 לימונצ'לו – סולו איטליה במשך 7 ימים מקסימים הענקת  לנו טיול מהנה לאיטליה . הידע הנרחב שלך בחומר, שליטתך בשפה האיטלקית, אהבתך הרבה לאיטליה ניבטה בעינייך. הסבלנות והסובלנות שלך, האנושיות והחשיבה על כל אחד ואחת מהמטיילים עשתה את הטיול שלנו לחוויה גדולה. היו אלו 7 ימים נפלאים אשר השאירו בנו טעם של עוד. תודה על הסיכום והתמונות המוכיחות שאכן היה כיף של טיול. מאחלים לך כל טוב וכוח להמשיך בדרכך זו.  
  אורית ויוסי דביר סילבי ושמוליק יצחקוב
 • הנדון: "לימונצ'לו":  11-17/04/2017 אני מבקש להודות לכם על הטיול המהנה, המקיף, העשיר בידע, אשר השתתפנו בו בהמלצת חברים. בחרתי לכתוב לכם אישית במקום למלא טפסים שבלוניים אשר אין בכוחם לתאר את מלוא החוויה שזכינו לה ואשר לא היתה באה לעולם ללא מנהל הטיול-אורי כהן, אשר עליו אני מבקש להרחיב מעט. אין לי מושג אם זכית להנות כמשתתף בקבוצה שאורי מנהל אותה. אני זכיתי ועל כך אני מודה לך ולו מקרב ליבי. אורי התגלה לי ולחברי במהלך הטיול כמנהיג, היודע את נפשם של החברים בקבוצה, הוא ידע להקשיב לנו, להנחות אותנו, לעודד את החברים שההליכה הייתה קשה להם ולא פחות מכך ואולי אף יותר בתרומתו לידע של כולנו בהעניקו לנו שפע בלתי נדלה של הסטוריה, ארכיאולוגיה ומידע כללי. אורי חלק לנו מנסיונו העשיר, והעשיר אותנו תוך שהוא שם דגש על מקומות שחלפנו על פניהם מבלי לעצור וכאשר עצרנו וירדנו לתור את המקומות שצויינו בתכנית הטיול-לא פסק מלשתפנו בחוויות שלו ושל אחרים. לא זכיתי בחיי לטייל, אלא פעמים ספורות, בטיולים מאורגנים, אולם לאחר ה"לימונצ'לו" בניהולו ובהדרכתו של אורי, אני בטוח שלא אהסס לקחת חלק בטיולי קבוצות, בתנאי: אך ורק עם אורי ! אין לי ספק שתרומתו של אורי לטיול כולו ולי ולרעייתי במיוחד (שמילאה את הטופס)  היתה משמעותית ביותר. חשוב להזכיר גם את את קצב הטיול אשר דפק כשעון אלקטרוני, את הארוחות המצויינות במסעדות ואת ההרגשה הטובה שאורי העניק לכולנו בדברים שוליים לכאורה כגון כיבודים ע"ח וכו'. ועל מנת לא לשכוח: המלונות, האוטובוס הגדול והמיניבוסים, הנהג ולוחות הזמנים - היו ללא דופי. אודה לך כאשר תעביר העתק ממכתבי בצרוף ברכותינו ותודתינו שלי ושל רעייתי לאורי. בברכה
  רמי שריר
התקשרו עכשיו 03-6753131