Youtube Twitter פייסבוק
טלפון 03-6753131
חיפוש
חפש
חפש

טיול מאורגן לאיטליה - מגוון טיולים מאורגנים לצפון ודרום איטליה

קרנבלים וגורמה באיטליה
מדריך מומחה לאיטליה יאיר די קסטרו
10-13.02.2015
כולל קרנבל המסכות בונציה, וקרנבל הניוקי בורונה
טיולי קרנבלים| מספר ימים: 4 | מספר לילות: 3 | ע"ב לינה וארוחת בוקר
תאריך יציאה : 10/02/2015 | תאריך חזרה : 13/02/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 599.00 €
 
טיול חמשת הקרנבלים
12 - 18 בפברואר 2015
חגיגות הקרנבלים
בצפון איטליה ובטוסקנה
טיולי קרנבלים| מספר ימים: 7 | מספר לילות: 6 | ע"ב לינה וא.בוקר + 5 א.ערב
תאריך יציאה : 12/02/2015 | תאריך חזרה : 18/02/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1289.00 €
 
קרנבל המסכות בונציה
13-17 בפברואר 2015
טיולי קרנבלים| מספר ימים: 5 | מספר לילות: 4 | ע"ב לינה וא.בוקר +2 א.ערב | מדריך אריאל די קאסטרו
תאריך יציאה : 13/02/2015 | תאריך חזרה : 17/02/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1299.00 €
 
סמינר תרבות ואמנות ברומא
מרצה ד"ר אפי זיו
בהדרכת רחל ספיר
סמינרים מטיילים| מספר ימים: 4 | מספר לילות: 3 | ע"ב לינה וא.בוקר + 3 א.ערב
תאריך יציאה : 04/03/2015 | תאריך חזרה : 07/03/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1349.00 €
 

כל הסיבות לבחור בטיול מאורגן לאיטליה עם סולו איטליה - המומחים לאיטליה!

חברת סולו איטליה מציעה מגוון גדול של סוגי טיולים מאורגנים לאיטליה, המספקים מענה מתאים לכל סוגי הקהל ולכל סוגי הדרישות. חברת סולו איטליה מזמינה אתכם לגלות את הקסם האיטלקי במסגרת טיולים מאורגנים לאיטליה.


איטליה היא ארץ מרתקת, המהווה את אחד מיעדי התיירות האירופאים המושכים ביותר. באיטליה תוכלו למצוא הכל - החל במוזיאונים, המאכלסים כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם, דרך מבנים אדריכליים מפוארים המעידים על תרבות עשירה ומרתקת וכלה באוכל המקומי המצוין ובאיטלקים, שהמפגש אתם הוא חוויה בפני עצמה.

הטיולים המאורגנים של סולו איטליה מתחלקים לארבע קבוצות עיקריות:

1. טיולי LOW COST - הנם טיולים מאורגנים לאיטליה בתקציב נמוך, המתאימים למטיילים בתקציב מוגבל, המבקשים ליהנות מאוצרותיה של איטליה ומהארגון, מספקי השירות ומההדרכה הייחודיים של סולו איטליה.
2. טיולי עומק - הם טיולים המתמקדים לרוב באזור מוגבל יותר ומאפשרים למטייל לחוות את יעדי הטיול באופן מעמיק ומרחיב דעת, שאינו אפשרי בטיול כללי יותר.
3. סמינרים מטיילים - הם שילוב מופלא ומאלף בין הרצאות מלומדות ומרחיבות אופקים הניתנות על-ידי מיטב המומחים האקדמיים ובין טיול מאורגן וחוויתי במקומות בהם התרחשו הדברים המתוארים ובהם נשמרים אוצרות התרבות המהווים את מרכזן של ההרצאות. בין השאר תוכלו למצוא סמינרים מטיילים המוקדשים לאמנות, להיסטוריה למוזיקה ולדת.
4. טיולי המשפחות מאפשרים למשפחות לחוות את פלאיה של איטליה תוך התחשבות בכל בני המשפחה ולשלב בטיול גם חוויות יוצאות דופן כמו רפטינגבדולומיטים ופארקי שעשועים ואטרקציות מן המובילים באיטליה. בין טיולי המשפחות תוכלו למצוא את הטיול המפורסם מיני איטליה, אשר נחשב לטיול נהדר. כמו כן טיולי המשפחות כוללים טיולי בר מצווה מאורגנים לכל המשפחה באיטליה או הצטרפות לקבוצות טיול בר מצווה מאורגנות. טיול כזה יהפוך את בר המצווה לבלתי נשכח וייזכר כחוויה לכל החיים.

 

מתכננים טיול לאיטליה? חשבו על טיול מאורגן
בשל עושרה התרבותי וגודלה של ארץ המגף, ישנו שפע אדיר של יעדים איטלקיים שפשוט "אסור לפספס". טיול מאורגן לאיטליה בחברת סולו איטליה הוא מסגרת שנבנתה על-ידי המומחים המובילים לתרבות האיטלקית, במטרה לאפשר לכם למצות באופן מקסימלי את הטיול שלכם. כל שנותר לכם הוא פשוט "להישען לאחור" וליהנות מביקורים באתרים החשובים ומהסברים מרתקים, ללא כאבי ראש ודאגות לוגיסטיות. הטיול כולו מתרכז בחוויות הביקור ומאפשר לחברי הקבוצה לנצל כל רגע ורגע בצורה מיטבית.


ואם אין די בכך, הנה כמה סיבות נוספות להעדיף טיולים מאורגנים לאיטליה של חברת סולו איטליה:

1. החוויה הקבוצתית - טיולים מאורגנים לאיטליה מזמנים לכם מפגש אנושי, לא רק עם האיטלקים, אלא גם עם חברי הקבוצה הנוספים. אנחנו בסולו איטליה מקפידים להוציא קבוצות איכות, המורכבות מקהל סקרן, המעוניין להכיר את המורשת האיטלקית לעומק, על שלל רבדיה.
2. מסלולי הטיול - בחירת מסלולי הטיול השונים נעשית על-ידי טובי המומחים של סולו איטליה. הם בוחרים, מתוך היכרות מעמיקה עם איטליה (תרבותית וגאוגרפית), את המסלולים המעניינים ביותר, המשלבים אתרים היסטוריים ואמנותיים מחד עם מוקדי פולקלור, תרבות וטבע מאידך.
3. התחבורה - אנו מציעים לכם טיולים מאורגנים לאיטליה הכוללים אוטובוס צמוד, העומד לרשות הקבוצה ללא כל הגבלה. סולו איטליה דואגת לשלם לנהגי האוטובוס מראש על שעות נוספות וכך מתאפשרת לקבוצה חוויית טיול רגועה, ללא תחושת לחץ או "רדיפה" אחר לוח הזמנים.
4. בתי המלון - סולו איטליה דואגת לשכן את קבוצות המטילים בבתי מלון הנבחרים בקפידה, על מנת שבסופו של יום ארוך תוכלו ליהנות מחדרים ברמת אירוח גבוהה, ולאגור כוחות ליום המחרת..
5. וכמובן - בגלל החברה! ארגון טיולים מאורגנים לאיטליה הוא המומחיות שלנו בסולו איטליה. החברה מוציאה טיולים מאורגנים לאיטליה מזה שנים רבות, שבמהלכן צברה אלפי לקוחות מרוצים. בכל הקשור אל טיולים מאורגנים איטליה היא המגרש הביתי שלנו...


לכל אלו החוששים מחוויה של "שעור היסטוריה על גלגלים" - אפשר להירגע. הטיול לאיטליה שצוות המדריכים המומחים של סולו איטליה תכנן עבורכם הוא קודם כל כיף גדול. הטיול משלב אתרים מדהימים ביופיים, אמנות ותרבות, מסעדות עם אוכל איטלקי מצוין וכמובן, מלונות שנבחרו בקפידה - כל זה ועוד הרבה יותר הולכים יד ביד עם טיול מאורגן לאיטליה... עם המומחים לארץ המגף !!

 
שם
טלפון
דוא"ל
מעוניין להיכלל ברשימת תפוצה
שלח
 
באנר 2013
 
החוויה האיטלקית

מפת האתר

מלונות באיטליה

לקוחות ממליצים

טיול מאורגן לאיטליה


אודות

קרנבלים באיטליה

חופשה באיטליה

טיול עצמאי לטוסקנה


איטליה

טיול לאיטליה

צפון איטליה

טיול מאורגן לסיציליה

צרו קשר

דרום איטליה

וילות בטוסקנה

אגם גארדה

 

        סיציליה

סקי באיטליה

קרנבל ונציה
Signed by cdtech