Youtube Twitter פייסבוק
טלפון 03-6753131
חיפוש
חפש
חפש

טיול מאורגן לאיטליה - מגוון טיולים מאורגנים לצפון ודרום איטליה

סמינר תרבות ואמנות בצפון איטליה שלא הכרת
מרצה ד"ר אפי זיו \ מדריכה רחל ספיר
סמינרים מטיילים| מספר ימים: 7 | מספר לילות: 6 | ע"ב לינה וא.בוקר +2 א.ערב
תאריך יציאה : 13/07/2015 | תאריך חזרה : 19/07/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1795.00 €
 
טירמיסו- דולומיטים, אגמים וטבע
טירמיסו- דולומיטים, אגמים וטבע
טיולי עומק| מספר ימים: 8 | מספר לילות: 7 | ע"ב לינה וא.בוקר + 5 א.ערב
תאריך יציאה : 15/07/2015 | תאריך חזרה : 21/07/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1299.00 €
 
צפון איטליה למשפחות
חוויה אמיתית למשפחות בצפון גרדהלנד, פארק המים, רפטינג ועוד
טיולי משפחות| מספר ימים: 7 | מספר לילות: 6 | ע"ב לינה וארוחת בוקר
תאריך יציאה : 17/07/2015 | תאריך חזרה : 23/07/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1099.00 €
 
צפון איטליה למשפחות
חוויה אמיתית למשפחות בצפון גרדהלנד, פארק המים, רפטינג ועוד
טיולי משפחות| מספר ימים: 7 | מספר לילות: 6 | ע"ב לינה וארוחת בוקר
תאריך יציאה : 17/07/2015 | תאריך חזרה : 23/07/2015
מחיר לאדם בחדר זוגי 1099.00 €
 

כל הסיבות לבחור בטיול מאורגן לאיטליה עם סולו איטליה - המומחים לאיטליה!

חברת סולו איטליה מציעה מגוון גדול של טיולים מאורגנים לאיטליה, המספקים מענה מתאים לכל סוגי הקהל, לכל סוגי הדרישות ולמגוון היעדים באיטליה. אנו מזמינים אתכם לגלות את הקסם האיטלקי במסגרת הטיולים המאורגנים.

טיול מאורגן לאיטליה - סיציליה

איטליה היא ארץ מרתקת, המהווה את אחד מיעדי התיירות האירופאים המושכים ביותר. באיטליה תוכלו למצוא הכול - החל במוזיאונים, המאכלסים כמה מיצירות האמנות המפורסמות בעולם, דרך מבנים אדריכליים מפוארים המעידים על תרבות עשירה ומרתקת וכלה באוכל המקומי המצוין ובאיטלקים, שהמפגש אתם הוא חוויה בפני עצמה.


הטיולים המאורגנים של סולו איטליה מתחלקים לארבע קבוצות עיקריות:

 1. טיולי LOW COST - הנם טיולים מאורגנים לאיטליה בתקציב נמוך, המתאימים למטיילים בתקציב מוגבל, המבקשים ליהנות מאוצרותיה של איטליה ומהארגון, מספקי השירות ומההדרכה הייחודיים של סולו איטליה.

 2. טיולי עומק - הם טיולים המתמקדים לרוב באזור מוגבל יותר ומאפשרים למטייל לחוות את יעדי הטיול באופן מעמיק ומרחיב דעת, שאינו אפשרי בטיול כללי יותר.

 3. סמינרים מטיילים - הנם שילוב מופלא ומאלף בין הרצאות מלומדות ומרחיבות אופקים הניתנות על-ידי מיטב המומחים האקדמיים ובין טיול מאורגן וחוויתי במקומות בהם התרחשו הדברים המתוארים ובהם נשמרים אוצרות התרבות המהווים את מרכזן של ההרצאות. בין השאר תוכלו למצוא סמינרים מטיילים המוקדשים לאמנות, להיסטוריה למוזיקה ולדת.

 4. טיולי המשפחות - מאפשרים למשפחות לחוות את הפליאה של איטליה תוך התחשבות בכל בני המשפחה ולשלב בטיול גם חוויות יוצאות דופן כמו רפטינג בדולומיטים ופארקי שעשועים ואטרקציות מן המובילים באיטליה. בין טיולי המשפחות תוכלו למצוא את הטיול המפורסם מיני איטליה, אשר נחשב לטיול נהדר. כמו כן טיולי המשפחות כוללים טיולי בר מצווה מאורגנים לכל המשפחה באיטליה או הצטרפות לקבוצות טיול בר מצווה מאורגנות. טיול כזה יהפוך את בר המצווה לבלתי נשכח וייזכר כחוויה לכל החיים.

מתכננים טיול לאיטליה? חשבו על טיול מאורגן

בשל עושרה התרבותי וגודלה של ארץ המגף, ישנו שפע אדיר של יעדים איטלקיים שפשוט "אסור לפספס". טיול מאורגן לאיטליה של חברת סולו איטליה הוא מסגרת שנבנתה על-ידי המומחים המובילים לתרבות האיטלקית, במטרה לאפשר לכם למצות באופן מקסימלי את הטיול שלכם. כל שנותר לכם הוא פשוט "להישען לאחור" וליהנות מביקורים באתרים החשובים ומהסברים מרתקים, ללא כאבי ראש ודאגות לוגיסטיות. הטיול כולו מתרכז בחוויות הביקור ומאפשר לחברי הקבוצה לנצל כל רגע ורגע בצורה מיטבית.


ואם אין די בכך, הנה כמה סיבות נוספות להעדיף טיולים מאורגנים לאיטליה של חברת סולו איטליה:


טיול מאורגן לאיטליה - רומא
 • החוויה הקבוצתית - טיולים מאורגנים לאיטליה מזמנים לכם מפגש אנושי, לא רק עם האיטלקים, אלא גם עם חברי הקבוצה הנוספים. אנחנו בסולו איטליה מקפידים להוציא קבוצות איכות, המורכבות מקהל סקרן, המעוניין להכיר את המורשת האיטלקית לעומק, על שלל רבדיה.

 • מסלולי הטיול - בחירת מסלולי הטיול השונים נעשית על-ידי טובי המומחים של סולו איטליה. הם בוחרים, מתוך היכרות מעמיקה עם איטליה (תרבותית וגאוגרפית), את המסלולים המעניינים ביותר, המשלבים אתרים היסטוריים ואמנותיים מחד עם מוקדי פולקלור, תרבות וטבע מאידך.

 • התחבורה - אנו מציעים לכם טיולים מאורגנים לאיטליה הכוללים אוטובוס צמוד, העומד לרשות הקבוצה ללא כל הגבלה. סולו איטליה דואגת לשלם לנהגי האוטובוס מראש על שעות נוספות וכך מתאפשרת לקבוצה חוויית טיול רגועה, ללא תחושת לחץ או "רדיפה" אחר לוח הזמנים.

 • בתי המלון - סולו איטליה דואגת לשכן את קבוצות המטילים בבתי מלון הנבחרים בקפידה, על מנת שבסופו של יום ארוך תוכלו ליהנות מחדרים ברמת אירוח גבוהה, ולאגור כוחות ליום המחרת.

 • ניסיון וידע - ארגון טיולים מאורגנים לאיטליה הוא המומחיות שלנו בסולו איטליה. החברה מוציאה טיולים מאורגנים לאיטליה מזה שנים רבות, שבמהלכן צברה אלפי לקוחות מרוצים. בכל הקשור אל טיולים מאורגנים איטליה היא המגרש הביתי שלנו.

מידע כללי על איטליה

איטליה (הנקראת גם "ארץ המגף" בגלל צורתה במפה) נמצאת בשטחה הדרומי של אירופה וכוללת למעלה מ- 22 איים, בניהם: קאפרי, סיציליה, סרדיניה, האיים האאולים, מונטקריסטו ועוד. אוכלוסיית איטליה מונה כ- 60 מילון תושבים ושטחה הנו 301.250 קמ"ר. איטליה גובלת מצפון עם הרי האלפים, צרפת, שווייץ, אוסטריה וכוללת בתוכה את המדינה סן מרינו ואת קריית הוותיקן ברומא.

עיר הבירה של איטליה הנה רומא (Rome) והיא מונה כחמש וחצי מיליון תושבים ומשתרעת על פני שטח של 17,207 קמ"ר. העיר נחשבת לאחת הערים האירופאיות היפות והמגוונות ביותר. העיר בעלת אופי אורבני אך עם זאתעם זאת העיר שומרת על הצביון ההיסטורי המתבטא באווירה ובמבנים העתיקים.תוכלו למצוא בעיר מגוון מוזיאונים, מוקדים תיירותיים, מסעדות נחשבות, חיי לילה עשירים ועוד.

אופי טיול מאורגן לאיטליה ולמי הוא מתאים:

בשל אופייה הרב גוני של איטליה, מטיילים יכולים למצוא מגוון טיולים מאורגנים בהתאם לצרכים שלהם, למשל:

 דרום איטליה - טיול מאורגן לאיטליה למשפחות
 • טיול מאורגן לאיטליה לשומרי מסורת (כשר) - באיטליה תמצאו שפע קולינרי המציע מגוון מסעדות שמגישות אוכל כשר. טיול לשומרי מסורת שם דגש רב על הצרכים הייחודיים של קהל המטיילים הדתי, כגון: אוכל כשר, תפילות, שמירת שבת ועוד. מומלץ טרם הזמנת הטיול לבדוק האם הטיול המאורגן מיועד גם לקהל שומרי המסורת.

 • טיול מאורגן לצפון איטליה והאגמים - אזור צפון איטליה ידוע בנופיו הפסטורליים ועוצרי הנשימה. בצפון המדינה תוכלו למצוא ערים מהיפות באיטליה, כגון: מילאנו, ונציה, ורונה, טורינו, וכן טבע מדהים, כגון: הרי האלפים (המהווים יעד סקי מרכזי באיטליה), האגמים (לאגו מג'ורה, אגם גארדה, אגם קומו ועוד).

  צפון איטליה הנו אזור אהוב על מטיילים ונופשים רבים בשל האופי הרגוע והשליו שלו. אלה הופכים אותו לאזור נופש ויעד מומלץ עבור המטיילים או הנופשים שרוצים להירגע וליהנות מהטבע. עם זאת, גם אלה שמחפשים אווירה אורבנית ימצאו את מקומם בצפון. צפון איטליה מתאים גם לטיול מאורגן למשפחות (עם ילדים) מאחר שתוכלו למצוא מגוון אטרקציות לילדים, כגון: גארדלנד (Gardaland) - פארק המים הגדול ביותר במדינה שמהווה אטרקציה נהדרת לילדים בגלל אופיו המצויר של הפארק, פסטיבל המסיכות הצבעוני בונציה ועוד.

 • טיול מאורגן לדרום איטליה - דרום איטליה הנו יעד פופולארי ואהוב על מטיילים רבים. הדרום מהווה חבל ארץ גדול הכולל שלל עיירות קטנות וציוריות, אתרים היסטוריים ונופים מדהימים. כמו כן, באזור זה תוכלו למצוא מגוון איים מרהיבים ביופיים, כגון: קאפרי (Capri), פונצ'ה (Ponza), איסקיה (Ischia) ועוד, המציעים שלל אטרקציות וטיולים אל הנופים המרהיבים. בשל כל אלה טיול מאורגן לדרום איטליה יכול להיות חוויה מדהימה ויכול להתאים לכל אופי של טיול, בין אם זה נופש, טיול רומנטי, מסלולים ואף טיול משפחות עם ילדים.

טיפים למטיילים בטיול מאורגן לאיטליה

מטיילים רבים. הדרום מהווה חבל ארץ גדול הכולל שלל עיירות קטנות וציוריות, אתרים היסטוריים ונופים מדהימים. כמו כן, באזור זה תוכלו למצוא מגוון איים מרהיבים ביופיים, כגון: קאפרי (Capri), פונצ'ה (Ponza), איסקיה (Ischia) ועוד, המציעים שלל אטרקציות וטיולים אל הנופים המרהיבים. בשל כל אלה טיול מאורגן לדרום איטליה יכול להיות חוויה מדהימה ויכול להתאים לכל אופי של טיול, בין אם זה נופש, טיול רומנטי, מסלולים ואף טיול משפחות עם ילדים.
 • מסמכים - וודאו שברשותכם המסמכים הבאים:
✓ כרטיסי טיסה (הלוך ושוב) עם השם שלכם בלועזית (כפי שרשום בדרכון).
✓ דרכון אישי שתקף לשישה חודשים (מינימום)
✓ מומלץ לצלם גם את הדרכון וגם את כרטיסי הטיסה בכמה עותקים ולשמור במקומות שונים.
✓ מומלץ להצטייד בביטוח רפואי ומטען לחו"ל עוד מבעוד מועד.
 • כסף - כמו בשאר מדינות אירופה, יחידת המטבע באיטליה הנה יורו. מומלץ להמיר את הכסף מראש, אך ישנה גם אפשרות למשוך אירו ברוב הכספומטים המקומיים עם כרטיס אשרי בינלאומי.

 • בתי מלון - הקריטריונים של בתי המלון באירופה שונים מאלה שבארץ. בד"כ קבלת החדרים תהיה בשעה 14:00 ועזיבתם עד השעה 12:00. כמו כן, אין להכניס אוכל לחדר (אלא אם שכרתם יחידת נופש עם מטבח מאובזר) ואין להוציא אוכל מחדר האוכל במלון.

 • נתינת טיפים - מקובל לתת כאירו למזוודה ובמסעדות יש לעגל את החשבון מעלה כך שיתחלק בחמש. כמו כן, לנוסעים לטיול מאורגן, בד"כ הטיפים לנותני השירותים השונים (כגון: סבלים, מדריכים מקומיים, נהגים, מלצרים ועוד) נגבים ע"י החברה המלווה מראש. אם זאת, מקובל לאסוף תשר למלווה של הקבוצה בהתאם לשביעות רצונם של המטיילים.
 • הפרשי שעות ואזור זמן - בין ישראל לאיטליה יש הפרש זמן של שעה אחת (אחרי ישראל). כמו כן, אזור הזמן של המדינה הינו UTC +1. ניתן לעדכן את אזור הזמן בנייד באופן אוטומטי בהגדרות השעון.
* לנוסעים לטיול מאורגן עם סולו איטליה - הטיפים לנותני השירות יגבו בארץ מראש.
 • קידומת וקוד חיוג
קוד החיוג לארץ מאיטליה:
00972 – איזור החיוג בארץ + הקידומת הסלולארית בהשמטת האפס ואח"כ המספר.
לדוגמא 00972-3-6753131.

קוד החיוג מהארץ לאיטליה:
0039 – איזור החיוג באיטליה כולל האפס ואח"כ המספר.
לדוגמא: 0039-06-123456.
לסלולארי (ללא 0): 0039-333-123456.

יחסי איטליה - ישראל

היחסים בין שני המדינות, ידעו עליות ומורדות אבל נכון לעכדיו שתי המדינות שומרות על קשרי ידידות ומשתפות פעולה במגוון שיתופי פעולה, כגון: צבא וביטחון, מסחר וכלכלה, טכנולוגיים ומדעים ועוד. היחסים בין המדינות מתבטאת גם בשגרירויות אחת אצל השנייה. שגרירות ישראל באיטליה נמצאת בעיר הבירה רומא ואילו שגרירות אטליה בישראל נמצאת בתל אביב.

שירותי הקונסוליה הישראלית ברומא:
 • הנפקת דרכון ישראלי לאלה שאיבדו/ נגנב להם הדרכון
 • דיווח על אסון וסיוע בעת פציעה או מחלה
 • סיועה בהעברת נפטר לישראל
 • קבלת עזרה במציאת עו"ד בעת מאסר או מעצר
פרטי יצירת קשר עם שגרירות ישראל רומא:
 • כתובת: Via Michele Mercati 14
 • קונסול שגרירות ישראל ברומא: הגב' גלית אפרים
 • טלפון: 36198500 6 39+ (ניתן להתקשר בין השעות 09:00-10:00 ובין השעות: 12:00-14:00)
 • שעות קבלת קהל: בימי שני עד שישי (בין השעות 09:30-12:30)
 • דוא"ל: consular4@roma.mfa.gov.il

מפת איטליה:


לסיכום, לכל אלו החוששים מחוויה של "שעור היסטוריה על גלגלים" - אפשר להירגע. הטיול לאיטליה שצוות המדריכים המומחים של סולו איטליה תכנן עבורכם הוא קודם כל כיף גדול. הטיול משלב אתרים מדהימים ביופיים, אמנות ותרבות, מסעדות עם אוכל איטלקי מצוין וכמובן, מלונות שנבחרו בקפידה - כל זה ועוד הרבה יותר הולכים יד ביד עם טיול מאורגן לאיטליה עם המומחים לארץ המגף.

 
שם
טלפון
דוא"ל
מעוניין להיכלל ברשימת תפוצה
שלח
 
באנר 2015
 
החוויה האיטלקית

מפת האתר

מלונות באיטליה

לקוחות ממליצים

טיול מאורגן לאיטליה


אודות

קרנבלים באיטליה

חופשה באיטליה

טיול עצמאי לטוסקנה


איטליה

טיול לאיטליה

צפון איטליה

טיול מאורגן לסיציליה

צרו קשר

דרום איטליה

וילות בטוסקנה

אגם גארדה

 

        סיציליה

סקי באיטליה

קרנבל ונציה
Signed by cdtech