הבדלים בין מלונות באיטליה למלונות בישראל

ישנן מגוון מלונות באיטליה ובישראל, ממלונות B&B ועד מלונות יוקרה. האם יש הבדלים בין מלונות יוקרה באיטליה למלונות יוקרה בישראל? מה מציעים מלונות היוקרה באיטליה לעומת מלונות היוקרה בישראל מבחינת האירוח? והכי חשוב- המחיר.

חבילת האירוח במלון יוקרה

חבילות האירוח במלונות יוקרה בכל העולם הם מפנקות ומפוארות. בדרך כלל מקובל במסגרת חבילת האירוח לקבל טרקלין עסקים הכולל WI-FI וכיבוד קל, מתחמי פעילות לילדים עם מדריכות ילדים מוסמכות, חיבור למחשב בחדר, מיזוג אוויר, מיני בר מלא כל טוב, אופציה לקבלת חדר ללא עישון, שירותי כביסה איכותיים, אפשרות להשכיר חדרי ישיבות, חדר אמבטיה מאובזר במיטב הציוד כגון מייבש שיער בו נעים להשתמש לאחר ביקור במספרה של המלון. כמו כן, מלונות יוקרה כוללים ספא ומגוון טיפולי מסז'.

היתרונות של המלונות האיטלקיים

היתרון המרכזי של מלון באיטליה הוא מיקומו. מלון באיטליה מעניק לנו אוכל איטלקי, נוף מדהים בין אם אנחנו בדרום איטליה, באזור רומא או בצפון המדינה, אטרקציות רבות, תושבים חמים ומסבירי פנים ועוד. ברמת המלונות ומה שהם מציעים, היתרונות הם:

  • מחירים זולים יותר – המלונות ברומא מציעות חבילות מחירים זולות יותר מאשר מלונות יוקרה בישראל, הכוללות בחבילה אחת את עלות האירוח עם עלות הטיסה.
  • השירותים הניתנים – רוב השירותים במלונות באיטליה ניתנים גם במלונות היוקרה בישראל, למעט שירותים מסוימים הניתנים במלונות באיטליה בלבד כגון סלון יופי, המרת כספים.

יתרונותיהם של מלונות כחול לבן

היתרונות במלונות יוקרה בישראל הם בתחומי המוכר והידוע, והעיקר- הקרוב. כמו כן, למלונות בארץ יש הרבה יותר מה להציע לציבור הדתי, שומר התורה והמצוות:

  • בתי כנסת – במלונות היוקרה בישראל יש בתי כנסת יפים ומעוצבים בהם ראוי ונעים להתפלל.
  • מעלית שבת – כל המלונות הישראלים מכירים את המושג מעלית שבת וברובם מותקנת מעלית השומרת שבת.
  • אוכל כשר – בארץ, המדינה בעלת צפיפות שומרי הכשרות הרבה ביותר בעולם, נמצאים מיטב השפים והטבחים המתמחים בבישול אוכל כשר.
  • עירוב – בישראל יש עירוב ומותר לטלטל בשבת. ציבור הנופשים הדתי ייצטרך לקחת בחשבון שבחוץ לארץ אין עירוב והם לא יוכלו לטלטל דברים בשבת מחוץ למלון.