הנחיות בדיקת PLF

 

הנחיות מילוי טופס PLF  לנכנסים לאיטליה

מלאו טופס PLF והכניסה לאיטליה פשוטה וקלה.

טופס  (Passenger Locator Form) – PLF, או בשמו בעברית 'טופס איתור נוסעים', הינו טופס כלל אירופאי אשר עובר מס' שינויים בין מדינה למדינה ואותו נדרשים למלא כל הנכנסים לאיטליה.

לאור בקשות רבות שהגיעו אלינו לעזרה במילוי הטופס, עקב קשיים במספר שלבים, אנו מציעים לכם את עזרתנו כאן, במילוי הטופס ודגשים למילוי. השרות כאן, ניתן ללא תשלום.
המלצה: הישארו תמיד עם הטופס בגרסתו באנגלית, ללא התרגום האוטומטי שכבר יצר מספר בלבולים וטעויות אצל כמה נוסעים.

והיה בכל זאת ואתם זקוקים לעזרה מקצועית למילוי הטופס, נשמח לעשות זאת טלפונית ולהדריך אתכם שלב שלב. (השירות כרוך בתשלום).

שימו לב: עם סיום מילוי הטופס, ישלח אליכם אישור למייל ובו בר קוד  QR . אישור זה יש לשמור ולהציגו בשדה התעופה בדלפקי הצ'ק אין.  ניתן למלא בטופס אחד גם את בני המשפחה הקטינים שנוסעים יחד איתכם ולא למלא לכל אחד/ת טופס חדש. יש להקפיד למלא את שמות הנוסעים כפי ששמם מופיע בדרכון באופן מדויק.

את הטופס אפשר למלא בכל שלב לפני הטיסה ללא הגבלת שעות מראש (גם חודש וחצי מראש ואפילו יותר), כל עוד ידוע לכם מס' הטיסה. ניתן גם לעדכן בכל זמן אחר בעתיד אם יחולו שינויים בפרטי הנוסעים, או מקומות השהות שלכם באיטליה (הסבר על שינויים ועדכונים מופיע מטה).

 

אז קדימה לדרך- בהצלחה!

 

שלב ראשון:

https://app.euplf.eu/ – קישור לטופס.

 

שלב שני: הרשמה

 • לחצו על Start Here – כפתור כחול (מתחת לכותרת Welcome to EU PLF).
  מתחת מופיעים כותרות של 3 מדינות : איטליה, מלטה, סלובניה. בלחיצה על כל מדינה מפורטים שם כללי הקורונה של כל אחת מהם, אין לכך משמעות להמשך מילוי הטופס, אלא רק מידע כללי).
 • Destination – כאן תצטרכו לבחור את יעד הטיסה. בחרו Italy/IT ולחצו Continue.
 • Transportation Type כיצד תכנסו לאיטליה? דרך קרקעית Ground (אוטובוס, רכבת, רכב, אחר), דרך אווירית Aircraft , דרך קרוז Cruise Ship/pleasure Craft, דרך מעבורת Ferry Ship. לחצו על בחירתכם ואז Continue.
 • Before you begin כאן עליכם לסמן את הריבועים הריקים אשר בהם אתם מאשרים כי כל הפרטים שתמלאו אכן נכונים ואשר קראתם את תנאי הרישום. בסוף לחצו Continue to Login.
 • Login פה אתם מחויבים להירשם כדי למלא את הטופס, לכן לחצו Register (מופיע באדום) ובדף שיפתח לכם הרשמו ע"י כתיבת המייל שלכם ויצירת סיסמא, פשוטה בת 6 תווים (סיסמה פשוטה! לא חייבים מספרים, לא אותיות גדולות ולא שום משהו מתוחכם. סיסמה פשוטה). יהיה עליכם לרשום אותה פעמיים לווידוא וללחוץ Register (מופיע בכחול). ברגע זה ישלח אליכם אישור הרשמה למייל.
 • אל תיבת המייל שלכם יגיע מייל מ eu ובו שורת URL ארוכה ובצבע כחול. לחצו עליה וכך תגיעו למסך Login. רשמו את המייל והסיסמא שבחרתם ולחצו Login והתחילו למלא את הטופס.

 

שלב שלישי: מילוי הטופס

 • Aircraft Flight Information פרטי הטיסה:
  האם הטיסה ישירה או לא ישירה? בחרו ולחצו Continue להמשך. המסך יפתח וכאן עליכם להשלים: חברת תעופה, מספר הטיסה, מספר המושב, ארץ ההמראה, תאריך/ שעת המראה, שם שדה התעופה ממנו תמריאו, תאריך/ שעת נחיתה, שדה התעופה בו תנחתו סופית באיטליה (מתוך רשימה). לחצו Continue.
 • Personal Information פרטיכם האישיים:
  שם משפחה, שם פרטי (לפי הכתוב בדרכון), מין, תאריך לידה, סוג תעודת הזיהוי (ת.ז זהות או דרכון. אין חובה לענות – אנחנו ממליצים להזדהות עם מספר דרכון כדי להקל אימות בין הטופס לבניכם בשדה התעופה), מספר טלפון עם הסימן + בהתחלת המספר וברצף מספרים …9725233+,( כלומר פלוס 972 ומספר הטלפון הנייד ללא ה-0 בהתחלה – והכל ברצף וללא רווחים), מספר טלפון נוסף (לא חובה), כתובת מייל (יופיע המייל איתו נרשמתם כברירת מחדל). לחצו Continue
 • Permanent Address כתובתכם בראשית בארץ:
  מדינה (על פי רשימה), אזור בארץ (על פי רשימה) עיר, מיקוד (לא חובה), רחוב, מספר בית, מספר דירה (לא חובה).

עליכם לסמן בנוסף (ע"י לחיצה על הריבוע הריק) כי כתובתכם הקבועה בארץ תהיה זו אשר בה תשהו גם ב 14 יום לפני טיסתכם לאיטליה. אם תהיה לכם כתובת אחרת מכל סיבה שהיא עליכם למלא את הכתובת בה תשהו ולא הקבועה. כנ"ל הדבר לגבי שהות במדינה אחרת שאינה ישראל, 14 יום לפני הטיסה. זאת תעשו ע"י לחציה על כפתור: ADD PREVIOSLY VISITED COUNTRY לחצו Continue

 • Temporary Address(es) כתובתכם (אחת או כמה) באיטליה.
  סוג המגורים (מלון, בית אירוח, ספינה, אחר), מדינה (Italy/IT), מחוז (לפי רשימה), עיר, שם המלון, כתובת המלון, מס', מיקוד (לא חובה). במידה ויש מספר מקומות בהם תשהו לחצו על ADD TEMPORARY ADDRESS והשלימו את פרטי המקומות. לחצו Continue.
 • Emergency Contact Information פרטי אישר קשר במקרה חירום.
  מסך זה אינו חובה. אם החלטתם למלא אותו אלה הפרטים המבוקשים: שם משפחה, שם פרטי, מדינה, עיר, מספר נייד, מספר טלפון נוסף, כתובת מייל. לחצו Continue
 • Declaration הצהרה
  תאריך לידה, מקום לידה, מדינת לידה (מתוך רשימה) אזור (מתוך רשימה), אזרחות, אחריות על קטין (כהורה או כאפוטרופוס). כאן (בסעיף ADD) יהיה עליכם, במידה ונוסעים איתכם, להוסיף שמות קטינים שתחת אחריותכם ולרשום שם משפחה, שם פרטי, תאריך לידה, מקום לידה, וסוג היחסים.
  בנוסף תצהירו באיזו מדינה שהיתם ב -14 יום האחרונים, מאיזה מחוז תיכנסו לאיטליה (מתוך רשימה של 20 מחוזות), ועליכם יהיה לסמן את המדינה מהם תגיעו לפי רשימת קבוצות שהגדירה איטליה על פי מצב הקורונה בהן. (כרגע ישראל נמצאת בקבוצה השנייה D). לחצו Continue
  כעת יפתח סעיף נוסף למילוי על פי בחירה: האם בידכם פטור מיוחד לכניסה לאיטליה או אשר בידכם אישור חיסון/ בדיקת קורנה שלילית ב-48 שעות אחרונות. לחצו Continue.
 • Thank you for completing the EUdPLF
  יישלח אליכם מייל שהטופס מאושר. טופס זה עליכם לשמור ולהציג בשדה התעופה. אין צורך להדפיס את האישור – ניתן להציג על צג הנייד גם בארץ וגם באיטליה.

 

כיצד עורכים טופס קיים?
כנסו לטופס איתור הנוסעים. https://app.euplf.eu)/ – קישור לטופס)
התחברו עם המייל שלכם והסיסמה בה נכנסתם ברישום הראשוני.
בצד ימין יופיעו שלושה פסים קטנים (לצד אפשרויות החלפת השפה). לחצו עליהם. יפתחו 5 סעיפים.
לחצו על My PLFs. כל הטפסים של הטיסות שטרם ביצעתם יופיעו לכם עם אייקונים של עין, עיפרון ופח זבל. לחצו על עיפרון, ויפתח לכם הטופס לשינויים. בסוף השינויים חשוב ללחוץ שוב SUBMIT ואל המייל שלכם יישלח הטופס המתוקן.

 

טיסה נעימה וחופשה טובה Buon Viaggo,

סולו איטליה