חופשה רומנטית באיטליה

מחפשים חופשה רומנטית עם ארוחה טובה, יין איכותי, נוף מרגיע, ומלצר שמדבר איטלקית.

יש יותר רומנטי מזה?

לפעמים זה כל כך פשוט ונמצא בטווח טיסה כל כך קרוב, עד שאתם לא מאמינים  שאפשר לעשות את זה בקלות. היום כשיעדי הטיסות לאיטליה הורחבו אתם יכולים תוך 3-4 שעות להגיע לדרום איטליה או לצפונה, למזרח הפחות מוכר או למערב המפורסם ולהנות משלושה- ארבעה ימי רומנטיקה בכל אחד מאזורי איטליה. הידועים יותר או הידועים פחות. בנסיעה זוגית פרטית או בטיול מאורגן. כן, גם בטיול מאורגן לאיטליה אתם יכולים להיות רומנטיים.

אין יותר רומנטי מזה: טיולים מאורגנים לאיטליה

והרומנטיקה באיטליה פועלת מהרגע הראשון. מהרגע שבו נחתתם בארץ המגף ושמעתם את השפה המתנגנת של השוטר במעבר הדרכונים, של נהג המונית שיביא אתכם למלון או הבריסטה בבית הקפה הראשון שבו תלגמו את המשקה האהוב. השפה שגם בלי משפטי אהבה נפוצים: amore mio, che bella,  מעבירה בכם רטט של רומנטיקה. אין כמו טיולים מאורגנים לאיטליה כדי לשמוע ולהתאהב.

טיול רומנטי נכון באיטליה ישלב בין העיר לאזור הכפרי. רומא היא עיר חיה ונושמת ולצידה ניתן לשלב ביקור בקסטלי רומני, עיירות ואגמים טבולים בתוך טבע קריר ומוצל. במילאנו היוקרתית, על בתי האופנה ורובע נביליו עם תעלות מים שבו, יתחבר ביקור גם לאגם מאגורה הסמוך ובטווח נסיעה די קצר. בטורינו המלכותית כדאי לשוטט בקשתות המקורות לאורך מספר רב של רחובות ולאזן בגבעות המוריקות של אזור לאנגה הסמוך. פירנצה האומנותית והגאה מקיפה עצמה במספר עצום של עיירות טוסקנה הידועות עם הכרמים ועצי הברוש הטיפוסיים לנוף. בוונציה עיר הגונדולות והמסתורין צריך לדעת גם לקפוץ לאיים הסמוכים בוראנו וטורצ'לו כדי להרגיש פתאום 1500 שנה לאחור.

רומנטיקה באיזורים פחות מתוירים לטיול מאורגן באיטליה

  • אזור מארקה, במזרח המגף, מציע עיירות קטנות, שקטות, עם נוף בתולי, קרובות לים עם עם אוכל איכותי ויין מקומי, ורדיקיו, המצוין. מצ'רטה, קמרינו, אורבינו, ופזארו הם רק חלק קטן מאותן מקומות שייתנו לכם מענה מצויין לחופשה רומנטית, שקטה ואיכותית במסגרת טיול מאורגן לאיטליה או לא לאיטליה.
  • בחבל ארץ פוליה תוכלו להנות מהדרום הפשוט אבל האהוב. לא מעט איטלקים מבלים את חופשתם באזור שתופס תאוצה בשנים האחרונות הודות לדחיפה מקומית ולאומית.
  • טיסות ישירות לבארי יביאו אתכם מאוד קרוב לאזורי כפר בהם ניתן לרכב על אופניים לאורך מרחבים עצומים, לשלב בפיקניק באחת משמורות הטבע, ולקנח במסעדה טובה באוסטוני, העיר הלבנה או באזור הטרולי, בתי האבן המיוחדים של האזור.

אזורי הכפר הרבים באיטליה מאפשרים לכם לשכור רכב, אם מפואר יותר (פרארי לדוגמא) או הפשוטים של פעם (פיאט 500..) ולטייל בתוך טבע פשוט אך מפתיע. חבל ארץ אומבריה הוא דוגמא מצוינת. כמעט בכל עיירה באומבריה תמצאו במהלך השנה פסטיבל מקומי כזה או אחר, שבו תוכלו להשתלב בחגיגות האוכל והמסורת המקומיים. פסטיבל הנרות הגדולים בגוביו, פסטיבל ימי הבניים בטודי, פסטיבל ג'ז מפורסם בפרוג'יה. החיבור בין הכבישים, שאינם הכי חדישים, באומבריה לבין עיירות הפסטיבלים, לטבע שטומן בחובו פטריות כמהין, כרמים שמהם מייצרים את יין אורבייטו המשובח ושקט משובח – יוצר חופשה רומנטית אידיאלית.

טיולים מאורגנים באיטליה מפתיעים ברומנטיקה לא פחות. בזכות הידע וההיכרות העמוקה של סולו איטליה עם כל האזורים אנו יודעים להביא אתכם למקומות הנכונים, עם הנוף הייחודי, עם המוסיקה המרגיעה ועם האוכל המקומי. אנחנו נעטוף לכם את האווירה-  אתם רק תהיו אחד עם השני.