לקוחות ממליצים


מה אומרים על המדריכים שלנו?


 • לקראת סיום הטיול של חברת "סולו איטליה" בהנהגתך, ברצוני להוסיף עוד מספר מילים שלהערכתי מבטאות גם מחשבות ותחושות של אנשים נוספים בקבוצה.דלית- בשבילנו הינך מדריכת טיולים בדרגה גבוהה!מעבר ליכולות הארגוניות שלך בהובלת הקבוצה, הנך שופעת ידע ותובנות באשר לאיטליה בכלל ולתרבותה בפרט, ובעלת כשרון מופלא להעביר את המסרים בעניין רב, בקלילות ובמידתיות.גם השפה האיטלקית השגורה בפיך הוסיפה נופך לעניין למותר לציין את אישיותך המקסימה (נגישות), רגישה, עדינה, חמה והומוריסטית שהוסיפו עומק, התעניינות והנאה לחוויית הטיול איתך.אני אישית הרגשתי אושר רב לאורך כל הטיול. הרבה תודותמחבקת אותך ומאחלת לך בריאותכדי שתמשיכי להדריךוליהנות ממה שיש לך
  מירית דותן
 • שלום לך מישל,הבוקר שבתי ארצה מהסמינר לדרום איטליה עם דר א. זיו ואורלי גילת.מאליו ברור, שהסבריו והידע הרב של ד"ר זיו היו מעשירים ומרחיבים את הדעת ואף  מלאי תוכן ועניין.ברצוני לציין ולשבח את  המדריכה אורלי גילת שהיתה שם בשביל כל אחת ואחד מהקבוצה. לכל בעיה שצצה או הטרידה היא ניסתה לתת מענה לעזור ולהסביר. נועם הליכותיה ,אירגונה המצוין, הידע שלה האחריות הרבה שגילתה  והקפדנות  שלה ראויים לציון מיוחד ולשבח רב. בזכותה הטיול היה נעים ומלבב.מודה ומברכתרחל חסון
  רחל חסון
 • למישלהשלום והברכהב 17/04/17 חזרתי מטיול מאורגן על ידכם בסיציליה עם ד״ר גבי זוהר. ברצוני לעלות על הכתב את רשמיי העיקריים מטיול מעולה זה.הטיול מתוכנן היטב, האתרים מעניינים מאוד וחלקם אף מרתקים, המסלול מראה את יופיה, תרבותה ואנשיה הטובים של סיציליה. בתי המלון טובים, האוכל טוב, הכי חשוב - ד״ר גבי זוהר. איש מקצוע מהמעולים שפגשתי בטיולים מאורגנים, מורה דרך משכמו ומעלה ראוי לכל שבח. גילה בקיאות רבה בכל תחום שעליו הירצה בפנינו עם הסברים מעמיקים ביותר, בעל כושר אירגון למופת, פשוט מעולה.אנא מסרי לו בשמי תודות רבותויישר כוח להמשך דרך צלחה בטיולים נוספיםבתודהמאיר מרזן
  מאיר מרזן
 • 13.6.17 - סיציליהלעדנה היקרה,איך לכתוב מילות פרידה לעדנה, על מה?על כך שהייתה מדריכה מעולה, שקיבלה לידיה קבוצה מבוגרת צעירה.על זה שידעה לקרוא אותנו בתבונה ישר מההתחלה, ברגישות, בהבנה, לכל אחד מצבו/מצבה ולשלביה השונים של התהוות קבוצה, או על סבלנותה וסובלנותה ושיתוף הפעולה עם הצחוקים, הסיפורים וההדהודים הקולניים בנסיעה. או על ידענותה המופלגת בעבר, בהיסטוריה של סיציליה המדינה שאותו הגישה לנו בכפיות של השראה, התלהבות, כנות ואהבה.או אולי על אנושיותה לאורך כל הנסיעות, באהדה, בידידות אותה הגישה לנו, וממש לא כמחווה.על שידעה לתת במה לכל מי שרצה בלי להרגיש נפגעת שגנבו לה את ההצגה.או על ממש שהייתה אחת מאתנו במלוא מובן המילה, איפה שצריך תומכת, איפה שצריך מלקה. מהווה דוגמא אישית ברוגע, לא נסוגה מעצמה.כן, כן, כן, על כל אלה ועוד הרבה, נותר לנו רק להודות על זה שהיא ולא אחרת הייתה "המדריכה" שלנו בטיול הזה. תודה מכל חברי הקבוצה. 
  מטיילי טיול סיציליה- יוני 2017
 • מכתב הערכה והוקרה למדריכה רחל ספיר בטיול לסרדיניה וקורסיקה  13-22.04.17ברצוננו לציין את תרומתה הרבה של גב' רחל  ספיר להצלחת הטיול.אהבתה את המקצוע, הידע והבקיאות שהפגינה בהסברים, כושרה הארגוני,דאגתה לכל הפרטים תוך הקפדה על לוח הזמנים וניצול מקסימלי של יעדי הטיול,כל אלה היוו בסיס איתן לטיול המוצלח.רחל הצליחה ברגישותה הרבה, ליצור שיתוף פעולה בין המשתתפים תוך שהיא משקיעה ממרצה, סבלנותה ומזמנה לרווחת כל משתתפי הטיול, והכל תמיד בחפץ לב, במאור פנים ובנועם.בזכות הידע הרחב  ואהבתה של רחל, לכל נושא הקשור לטיול בפרט ולאיטליה בכלל, העבירה אלינו, בהתלהבות ובבהירות, תמונה רחבה על תרבות, אמנות, היסטוריה ומיתולוגיה, והעשירה את עולמנו.רחל מדריכה ומלווה מעולה וללא ספק נכס שלא יסולא בפז לחברתכם,אשריכם שזכיתם למדריכה כזו בחברתכם ואשרינו שנפל בחלקנו לקבלה כמדריכה בטיול. אנחנו מאחלים לרחל בריאות טובה וכבר מחכים לנסוע אתה שוב.
  שמוליק ונורית פיין
 • לכבוד: סולו איטליההנדון: תודה רבה על טיול מדהים! רצינו לשבח ולהודות על טיול לא פחות ממושלם!היה מהנה, כיף ומעשיר!תודה מיוחדת למישל על השירות האדיב לפני הטיול ולמדריך הטיול ד"ר דני גבור המקסים!דני היה סובלני, מעשיר, חייכני ומקסיםםםםםם לאורך כל הטיול! בהחלט נשוב שוב ובהחלט נמליץ!
  סימה ברקאי
 • שלום רב,אנו מבקשים להודות מקרב לב למדריך הטיול גבי זוהר, שבזכותו היה טיול כה מוצלח!גבי הפגין ידע רב, למדנו ממנו רבות על ההיסטוריה של האי, הגאוגרפיה, הדמוגרפיה, והמבנה החברתי של האוכלוסייה, היה קשוב, ודאג לארגן ולתאם בכל הקשור לאדמיניסטרציה (וזה לא פשוט ולא מובן מאליו עם קבוצה המונה 36 איש), והשאיר לנו טעם של עוד.תודה לגבי , וכמובן להשקעה של סולו איטליה בארגון שהיה כל כך מוצלח!בתקוה שעוד ניפגש.
  יהודית וקרלוס קופרשטיין
 • ברצוני להודות מקרב לב לסולו איטליה על טיול משפחות קיץ 2017 ובמיוחד להודות לכם על מדריכה הטיול הגב' אורלי גינת.החל משיחות הטלפון עם מישל המקסימה העזרה שלה הרוגע והמקצועיות ועד לטיול עצמו ומפגש עם אורלי המדריכה.הטיול היה מאורגן באופן מושלם .כל יום היה מלא בפעילויות חווייתית, לוח הזמנים שהיה בקצב  המתאים ובסיומו של כל יום הרגשנו "עייפים" ומרוצים.בזכות אורלי אנשים הגיעו בזמן ולא היה צורך לחכות להם ולבזבז זמן על המתנה.אורלי גילתה אמפטיה ושידרה רוגע, עזרה לכל אחד ואחת בכל בעיה ונתנה מענה מיידי, הילדים מאד אהבו את אורלי והיה ביניהם חיבור מיידי. היא יצרה אוירה טובה בזמן הנסיעות הארוכות ע"י משחקים, סרטים וחידונים. הידע הנרחב שלה באיטליה הוסיף לנו ההורים וריתק את הילדים.כל זאת נעשה בנועם הליכות, חיוך, מילה טובה וסבלנות אין קץ.  על כל אלה, אנו מודים לך על חוויה נפלאה שהתעצמה בזכות אישיותך המיוחדת.המשיכו להעלות לאנשים חיוך על הפנים ושלווה בלב דרך הטיולים לאיטליה המושלמת.
  משפחת חיקי
 • רקלה-רשל-יקירתנו"אתה נותן אך מעט,עת נותן אתה מרכושך, רק עת נותן אתה מעצמך,זוהי נתינת אמת"-חליל גובראןהענקת לנו, רחל, את מלוא הידע שלך בהסטוריה, מיתולוגיה, ארכיאולוגיה המלמדים על שני האיים הנפלאים הללו.הענקת לנו חיבה, חיוך וסבלנות אין קץ, שהרי רובנו עברנו ימים טובים "ואחרים", ואת ידעת לפסוע בין כולנו ברגישות ועדינות נפלאה.הענקת לנו בטחון, זה הטמון בך ובאישיותך המלאה והטובה, ויחד איתך פסענו לאיטנו ברחובות הערים היפות, בשבילי הנוראגים, מי הסו גולוגונה ומערות פורטו פביה.ליוונו רוחם של נפוליון גריבלדי, פינוצה שולה, דלדה ופדרה פדרונה.טעמנו ממעדנות האיים-הפסטה, הפיצה וכמובן הפשה ,שערבו לחיכנו.אורי ואני מבקשים להביע את רגשי תודתנו, הערכתנו ואהבתנו לך!נשמח לשמור על קשר ולאחל לך בריאות ושמחה לכל הימים!לי, רוחה, הצלחת להגשים חלום קורסיקני ישן, אשר ריגש אותי מאד... באהבה והוקרה
  אורי ורוחה ליבנה
 • המדריך, דני גבור, היה משכמו ומעלה. מדריך מדהים ומסביר פנים לכל. נעים הליכות, הכל בצורה מובנת פשוטה לכל אחד. ניפגש, שאל, התעניין, חיבק, הכל בצורה מאוד מקצועית. הכיר כל מקום. ענה על הכל בנועם, הכל עמד בזמנים, הכל תיקתק.הנהג אנדראה היה מהמם, נהג מדהים , כל מה שביקשנו עשה.הטיול היה פשוט מושלם ומדהים, אין מילים.היו לי המון אופציות הרבה יותר זולות...אבל כל כך שמחה שבחרתי בכם!!פגשנו גם משפחות של טיולים אחרים ואין מה להשוות בין טיולים של חברות אחרות לבין סולו איטליה.נהנו מכל רגע, הילדים מאוד נהנו.היתה קבוצה איכותית וטובההמלון מדהים, היה מושלם ברמה!! 
  זיווה אלקיים
התקשרו עכשיו 03-6753131