שלום לכולם!

רציתי לומר תודה ענקית על חוויה שלא נשכח לעולם.

גיליתי את טיול המשפחות באקראי דרך פרסום באינטרנט. נרשמתי עם הרבה מאוד חששות לגבי האנשים שיהיו בקבוצה, ומה יהיה במהלך כל כך הרבה ימים עם משתנים שיכולים להיות כל כך לא נעימים, ובעיקר כאלה שאין לי שליטה עליהם. עורבא פרח! הייתה לנו קבוצה נפלאה!! כל אדם ואדם בפני עצמו – פשוט מלח הארץ. אני ושני ילדי אומרים תודה על הזכות לקחת חלק בחוויה שכזו במחיצת אנשים נפלאים!! מהרגע הראשון הרגשתי שהתברכנו בקבוצה שכזו!!! אני בטוח שזו אחת הטובות.

וכאן הכי הכי חשוב מגיע…. תקצר היריעה, ומראש אני מתנצל שלא אוכל לכתוב את כל המחשבות והתחושות לגבי רחל ספיר, המדריכה הנפלאה שלנו. תודה על מקצועיות ללא פשרות, על מאור פנים, חיוך, חיבוק חם, מנהיגות, ידע מדהים, מרהיב ומרחיב דעת. תודה על יחס אישי – היית לנו כמו סוג של אמא לשבוע ימים. תודה על שילוב נהדר של עבר, הווה, טעמים, ריחות, אגדות, אקטואליה, מיסטיקה, מיתולוגיה – והכל בניחוח איטליה שזורם בדמך והפך לחלק ממך. אין כמו אדם מאוהב מכדי לספר ולתאר את מושא אהבתו – ורואים שאת פשוט מאוהבת באיטליה, והצלחת בקלות להעביר אהבתך זו גם אלינו. כמו הפיציולו, אמן הפיצה, שמתייחס לתפקידו בקדושה, וכל פיצה שתצא מעשה ידיו הינה האחת והיחידה  – כך גם את נושאת את רוח איטליה: מלאת הערכה עמוקה כנה ואמיתית למקום, לתכנים, לאנוש באשר הוא, לכל מה שסביבך, עירנית ומאירה לכל דקויות הפרטים הקטנים, עד לתמונה הגדולה. הרוח שאת מאצילה על כולם באמת באמת עושה את איטליה בעיניים ישראליות למה שהיא באמת צריכה להיות, ובצדק! עשית את החוויה הזו של טיול כזה למשובחת פי כמה וכמה ממה שהיא באמת – זה היה נראה אחרת לחלוטין בלעדיך!! תודה לך מקרב לב! אוהבים אותך, ומעריכים את כל מה שעשית עבורנו מהקטנטן ביותר ועד לגדול!!!! תודה! תודה!! ושוב תודה ענקית!!

תודה ל”סולו-איטליה”. משאלת לב שלנו התגשמה בזכותכם באופן המרהיב ביותר שיכולנו לקוות! נשארנו עם טעם של עוד. ולמען האמת, לא רצינו בכלל לחזור מאיטליה…..

בשמי, אבי, ובשם כרמל ואדוה פישר.