אסי המדריכה המדהימה שלנו.

אני רוצה להודות לך בשמי ובשם הקבוצה כולה. הטיול לחבל פוליה באיטליה היה מוצלח מכל הבחינות. מסלול טוב, מלונות טובים, מקומות מעניינים שטיילנו, אוכל טוב, קבוצה טובה, הארגון של חברת "סולו איטליה" היה טוב וגם למזלנו מזג אוויר היה טוב. אבל, הדבר הכי חשוב הוא המדריך. אנחנו זכינו לקבל כמדריכה את אסי המצוינת. בזכותך, אסי, הכל זרם בצורה יעילה, נעימה, ומלאה בנחמדות. את יודעת להעביר למטיילים הרגשה כי הכל טוב, הכל יפה ועושה הכל באהבה. בזכותך כל הטיול זרם בקצב נכון. את מדברת בקול נעים ומרגיע, עונה לכל אחד בסבלנות ומרגישים כי את אוהבת אנשים ואוהבת את עבודתך כמדריכת טיולים. בנוסף לכל זה את חמודה עם השמלות היפות שלך המתחלפות בכל יום.

בזכותך, אסי, הקבוצה התלכדה מההתחלה. ההיכרות שעשינו במעגל ובה כל אחד סיפר על עצמו תרמה לכך שהמחיצות נפלו וכולם הרגישו טוב מאוד. בנוסף זכינו לקבוצה הומוגנית של מטיילים משכילים וידידותיים. את עונה לכל אחד בסבלנות ובאדיבות ובזכותך הטיול זרם בקצב נכון ונעים כמו שלמדנו באיטליה פיאנו פיאנו.

אסי, את יודעת לתת מקום מכובד לכל אדם, מסבירה יפה את החומר הקשור לטיול ומעודדת גם אחרים בקבוצה לספר על נושאים שונים הקשורים לטיול. בטיול זה גם למדנו על נושא ההעפלה לישראל ועל הקשר המיוחד לאזור זה באיטליה שאנשיו עזרו לשורדי השואה להעפיל לישראל.

אולי אזור פוליה אינו מסעיר מבחינת הנופים, אבל כל המקומות שטיילנו בהם היו מיוחדים עם יופי מיוחד משלהם. את הצלחת להעביר לקבוצה את היופי של אזור זה ואת האהבה שלך לחבל פוליה.  אסי בזכותך שמחנו שבחרנו בטיול זה.

 

תודה על טיול מוצלח בחג הסוכות תשפ"ג 2022

נטע קדרון, כפר סבא