אור ענק בקצה המגף !

קיימות חברות רבות המציעות טיול מאורגן לאיטליה. יש המציעות טיולים משולבים ויש המציעות טיולים המתמקדים באיטליה. אך כפי שיודע כל חובב יין, אפשר לקנות יין זול בסופרמרקט, ואפשר לקנות יין משובח ואצילי ביקב בוטיק, מידיו של היינן שבצר בעצמו את הגפן ובדק באופן אישי את החבית מדי בוקר…  (מי כמוך יודע מהיכן לקחתי שורות פתיחה אלו… אבל זה מה שקורה כאשר אתה חווה חוויה ונותר “ללא מילים”…).

השבוע חזרנו מטיול ב- חבל פוליה בארגונכם ובהדרכתה של רחל ספיר, ואכן נותרנו “ללא מילים” !

לא אגזים אם אכתוב כי החוויה החלה בעצם מראשית הקשר עם חברתכם. גישתו הפתוחה והמסייעת של אורי בעת תכנון המסלול ופעילויות הטיול ובבחירת האתרים והמלונות, ופעילותן הארגונית הזריזה והיעילה של אורלי ושל מישל מאז פנייתי הראשונה ועד לסיומו של הטיול – הפתיעו אפילו אותי כמי שעוסק זה שנים הן בארגון טיולים והן בהדרכה בארץ ובחו”ל.

באשר לניהול הטיול ולהדרכתו על-ידי רחל – ניתן שוב לסכם בשתי מילים בלבד – אין מילים !!!  אבל מובן שלא אסתפק בשתיים אלו… השילוב הלא שגרתי הזה בין ידע אדיר בכל הנושאים הקשורים והנלווים למסלול ולאתרים, התנהלות סופר-מקצועית, דייקנות, אכפתיות, ו-קסם-אישי – הם שהפכו את הטיול הזה ל- WOW ! ! !

בשם הקבוצה כולה (קבוצה מגובשת המטיילת בארץ ובחו”ל זה למעלה מעשור שנים) הרשו לי להודות לכם על כל הפעילות הקשורה לטיול ייחודי ומוצלח זה, לאחל לכם (לכל הצוות) שנה-טובה ! ובהשראת שורותיו של נתן אלתרמן לקוות כי:  נָרִים, כּוֹס קַפִּיטַן, שֶל בְּרָכָה, קַפִּיטַן, עוֹד נָשׁוּב נִיפָּגֵש עַל הַמַּיִם…

ישראל ארד

טיול לחבל פוליה