שלום,

חשוב לי לכתוב מכתב זה ולהביע את תודתי והערכתי העמוקה לאחר סיום הטיול משפחות אשר היה בין התאריכים 19-25/7 בהדרכתו המעולה של עופר ברינט.

מודה כי נרשמתי לטיול בחשש וזאת כי מעולם לא נסעתי בקבוצה מאורגנת, לא חשבתי כי אעשה זאת והסיבה היחידה היתה כי הטיול היה במסגרת מתנת בת מצווה לביתי ורציתי כי גם יהיו לה מגוון של אטרקציות עבורה בטיול וגם חבר’ה מתאימים בשילוב של מדריך אשר יבין לרוחם של הצעירים וכך היה.

ארגון הטיול מתחילתו ועד סופו היה מעולה! גם לפני הטיול -ההבהרות, השירות של צוות חברת סולו איטליה – היה מעולה. כל שאלה קיבלה תשובה, כל תהייה נפתרה וכמעט כל בעיה באה עם מענה מתאים מצד מישל. הכל במקצועיות, מהירות.

לאחר מכן מרגע המפגש עם עופר ועד סוף הטיול הרגשתי כי אנחנו בידיים בטוחות, מיומנות, מקצועיות.

עופר תיבל את הטיול בהומור, ידע מגוון, ארגון למופת של זמנים תוך הגעה לשלל האטרקציות וגם עם גמישות מסוימת ונכונה. ידע לגבש את הקבוצה, את הילדים, ידע להוביל אותם בפארקים כולל עליה למתקנים (באמת כל הכבוד כי מי מההורים היה רוצה לעלות פעמיים על מתקני רכבות הרים כולל לופים ברצף??), ליווי לכל מקום, הדרכה, תרגום תפריטים ומה לא ?

עופר היה המדריך האידיאלי לקבוצה – שמע לרחשי המתבגרים ורחשי ההורים, ידע לנווט היטב בין כל המהמורות אשר יכולות להיות בדרך ולתת את השירות הטוב ביותר שניתן.

כל הכבוד!!

המלצה חמה מאוד – נסיעה לאיטליה רק עם סולו איטליה.

שירי וילי זיידמן