סנן לפי...

תאריך יציאה
תאריך יציאה
איזורים
איזורים
תחומי עניין
תחומי עניין

טיולים מאורגנים לסרדיניה

כשהוא נמצא במרחק 200 ק"מ מחופי איטליה, עטוף במים כחולים צלולים, כולל חופים מדהימים, ומציע היסטוריה עשירה, חיי תרבות, אמנות בכל פינה ומקומיים מסבירי פנים, אין זה מפתיע שסרדיניה, האי השני בגודלו בים התיכון, הפך ליעד תיירותי פופולרי.

אנו מזמינים אתכם לגלות את קסמו המיוחד של האי באמצעות טיולים מאורגנים לסרדיניה!

3% הנחת רישום מוקדם טיול מובטח

2995 €

טיול לסרדיניה וקורסיקה

01.09-10.09 סרדיניה וקורסיקה – איים של פעם
3% הנחת רישום מוקדם

2995 €

סרדיניה וקורסיקה בסוכות

30.10 -20.10 סוכות באיים של פעם

רגע לפני שיוצאים לדרך, קצת על סרדיניה

האי השני בגודלו בים התיכון, בו נופים מגוונים עם תהומות, צוקים חדים ותלולים, עמקים וגאיות יפיפיים ורצועות של חופים בתוליים. קטן יותר מסיציליה אבל גדול יותר מקורסיקה השכנה, הוא בשליטת איטליה אבל בעל אוטונומיה ייחודית. בין השפות המדוברות: איטלקית, סרדית וקטלאנית.

באי כמיליון וחצי תושבים המתפרנסים, בין היתר, מגידול כשלושה מיליון כבשים ועזים בשדות הפתוחים. במילים אחרות, חלקים רבים גדולים בחבל הארץ היפהפה אינם מאוכלסים או מעובדים, ונשארו טבעיים ולא נגועים בידי אדם. נופי סרדיניה הם בתוליים ופראיים, ויש בהם עוצמה מסחררת. צבע הטורקיז המנצנץ של המים מתערבב עם הירוק של צמרות עצי האלון העתיקים ועצי השעם האדמדמים. השחפים צובעים את השמיים בלבן, ולהקות הפלמינגו מושחות את האגמים בוורוד. באי שפע ניקרות ומערות נטיפים מסתוריות, סלעי וולקנו ענקיים שמזדקרים בצידי הדרכים ובלב ים, ובמדרוני המצוקים התלולים נגלים מפרצים קטנים ומבודדים. זו התפאורה המשתנה באי, ויש בה תחושה משכרת של "אי נשכח", המתמצת את סוד יופייה.

לסרדיניה יש עבר עשיר ורוויי סכסוכים, כאשר לאורך ההיסטוריה האי עבר בין ידיהם של עמים שונים, לרבות הפיניקים, היוונים, בני קתרגו, הרומאים ואפילו הערבים. כולם ניסו להכות בו שורשים, עד שהאי הפך לממלכה עצמאית שבסופו של דבר התאחדה עם איטליה. ממש עם קום המדינה היהודית, גם סרדיניה הפכה לחבל ארץ עצמאי, ומאז ועד היום, המסורת האיטלקית היא זו ששולטת בה.

סרדיניה מחולקת לארבע פרובינציות והן: סאסארי בצפון, אוריסטנו בדרום, נאורו במרכז ודרום סרדיניה, בה נוכל למצוא את המטרופולין קליארי. בשנים האחרונות האי התפתח מאוד ובאזורים הצפוניים והדרומיים שלו ניתן למצוא בתי מלון ואזורים תיירותיים, לעומת מרכז האי, שם נשתמרה התרבות המקומית המסורתית יותר.

מאורחות חיים לאריכות ימים

חוקרים מעריכים שסרדיניה הוא המקום שבו הריכוז הגבוה ביותר בעולם של תושבים שעברו את גיל 100, זאת הודות לאורח חיים בריא הכולל, פעילות גופנית ואורח חיים משפחתי-קהילתי. בסרדיניה שמים דגש על משפחתיות וערבות הדדית, תחושת ה'ביחד', גורמת לתושבי האי לצלוח משברים, להתמודד עם תקופות מאתגרות וגם להאריך ימים. למעשה התושבים המבוגרים יותר של האי עדיין מאוד פעילים, הם חלק בלתי נפרד מהקהילה וניתן לראות אותם ישובים בבתי קפה או עובדים בשדות, מה שלעצמו מאוד מיוחד ואטרקטיבי בעת הביקור באי.

טיול מאורגן לסרדיניה עם סולו איטליה

בסרדיניה שפע של יעדים שכדאי לראות ולהקדיש להם זמן, זה בדיוק מה שנעשה במסגרת הטיול המאורגן. בין אם אלו ציורי הקיר המפורסמים המעטרים את קירותיה של העיירה אורגוזולו ומביעים עמדה, בין אם אלו שרידים ארכיאולוגיים שפזורים ברחבי האי כמו מבני נוארגה שנבנו על ידי המתיישבים הראשונים באי, בין אם אלו חופים מרהיבים כמו חוף האזמרגד האקסקלוסיבי, אנו נבקר בכל אלו ועוד, ונחשוף בפניכם את התרבות וההיסטוריה העשירה של האי, דרך המראות, הנופים, החוויות, ציוני הדרך החשובים וכל הסיפורים.

את הטיול ילוו מדריכים שמתמחים בטיולים מאורגנים לסרדיניה, כדי ליצור חוויה מרתקת עבורכם. כל המסעדות, בתי המלון והשירותים במהלך הטיול נבדקים קודם כל על ידינו לפני שמוצעים לכם, כדי ליצור את החוויה הטובה ביותר. אנו דואגים להכל מא' ועד ת', מכרטיס הטיסה, דרך הסעות ובתי מלון ועד יצירת חוויות בלתי נשכחות שיגרמו לכם לחזור לטייל איתנו שוב ליעדים נוספים באיטליה!

בסולו איטליה מתמחים בטיולים מאורגנים לאיטליה, ושמחים ליצור עבורכם חוויית טיול מותאמת אישית. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים!