אורלי גילת

אורלי גילת

דווקא איטליה! כשהייתי בת 16 הורי הכריחו אותי לצאת לטיול משפחתי – חודש ימים במגף האיטלקי . ממש לא רציתי.

אבל כשהמטוס נחת בארץ, שאלתי : מתי חוזרים?

ומאז חזרתי, הרבה.

בכל פעם מתאהבת בתמצית הפשטות והיופי שהאיטלקים עושים ללא מאמץ ואלה ניכרים מחדש ביצירות האמנות המופלאות, בנופים ובטבע שמרחיב את הלב, בפרטי לבוש והנעלה המינימליסטים, באוכל מרחיב גיזרה שרצוי לאכול סביב השולחן  בחברותא עם כוס יין לאט לאט ..

לקוחות ממליצים

לימונצ’לו סוכות 2019
מדריכה: אורלי גילת האלופה.

הקבוצה: ליגת על

כתב: חמי שחר

לראות את  נאפולי ולמות (במובן של התפעלות)

אמר חולה הניקיון וחי

לראות…..

אמר חולה הציליאק אכל פיצות בפיצרית דה מיקלה ובקש עוד

לראות…

אמר “רודף הנשים” ליטף את ישבנה של ונוס ונהנה

לראות….

אמר הקלסטרופוב וירד לנאפולי סוטארנה ושרד

לראות….

אמר האנורקס אכל מגוון מטוגנים נאפוליטנים ולא נודע כי בא אל קירבו

לראות…

אמר הצמחוני ונהנה כל ערב מדגים ובשרים משובחים

לראות…

אמר הרגיש ללוקטוז שתה קפה אכל מוצרלה וקינח בלימוצ’לו

לראות….

אמר הטבעוני בחוות הבאפלו ורצה מאסז’

לראות….

אמרנו WOW בנאפולי,WOW WOW בפומפי ופאסטום ו WOW ארוך מאד בסורנטו ,קאפרי,אנה קאפרי וקו החוף האמלפיטיני

לראות…

אמרנו “אין דברים כאלה ” עד שפגשנו את סטפנו

שהחייה את פומפיי אחרי 2000 שנה

לראות את פומפי ולחיות טוב

אמרו הגברים בקבוצה אל מול בית הבושת שמעל המסעדה והבינו את המשמעות של “תרימוסו”

לראות את הוזוב והמפרץ כל בוקר ממרפסת המלון ולהיפרד ברגשות מעורבים עד הערב

להכיר את לומברטו מעיל אדום ועיתון ולהיזכר בנהג של הדון בסרטי המאפיה

לראות את “מרפסת סוף העולם” ולהתפלל שכך יראה העולם בכל מקום ובכל יום ברוגע ובאושר PIANO PIANO

לראות את אנזו הנהג מתמרן בסימטאות ולהבין שאנחנו “נהגי שבת”

לראות את החבורה שרק לפני שבוע היו זרים אחד לשני והפכו לקבוצה מלוכדת מפרגנת ותומכת ובכך עזרו להצלחת הטיול.

לראות את נאפולי ולחזור – אמרה הקבוצה לאורלי האלופה ואולי נתראה אתה לטיול נוסף.

תודה לך אורלי על המאמץ, הידע, ההתלהבות, הסבלנות, האוירה הטובה ועל..ועל…ועל

 

מחברי “ליגת העל”

מכירים מתקופת מונה טורס ובהמשך אברהמןף-גולדן טורס. יצאתי עם עוד שני זוגות חברים לטיול הזה ורוצה להגיד כמה מילים (לכתוב). חזרנו מהטיול המהנה בחבל  פוליה וקמפניה  ורצינו להודות על טיול מהנה הרי הכי ברור ש אם איטליה,אז רק סולו איטליה…. רוצה לומר תודה מיוחדת לאישה מיוחדת –אורלי גילת המדריכה, על המאמץ הרב וההשקעה הרבה בהצלחת הטיול. מרגע הפגישה בנמל התעופה ועד הנחיתה בחזרה בארץ דאגה, שמרה והיתה זמינה לכל שאלה ובקשה, גם בערב כשהתפזרנו במלון, תמיד היתה אוזן קשבת. אורלי הוכיחה לנו שאפשר להכיל ידע רחב ומעמיק במגוון גדול של נושאים, הצליחה להעביר לנו את קסמיהם של פוליה וקמפניה – ההיסטוריה, התרבות האומנות ועוד… וכל זאת בסבלנות רבה וירידה לפרטים. ויותר מכל האנושיות, החשיבה על כל אחד ואחד מהמטיילים. גם בשעותיה החופשיות אחרי ששיכנה אותנו בחדרים, הציעה את עצמה לצאת איתנו להראות לנו אופציות של מקומות בהן נוכל לאכול הערב, לשתות קפה או סתם לטייל. למדנו להכיר מדריכה מקצועית, אחראית. מסורה ואכפתית. לסיכום נהננו מאוד מטיול קסום וממדריכה נפלאה.

מירי אנגל

טיול טרנטלה 17-24 אוקטובר 2018

אורלי התגלתה במהלך הטיול כמדריכה יוצאת דופן. מקבוצת אנשים זרים זה לזה הצליחה במהירות ליצור אווירה נינוחה ,כזו שהביאה לגבוש הקבוצה. אורלי שילבה ידע רב עם אנושיות מופלאה. הסבריה היו רהוטים ומרתקים והיא שלבה תחומי ידע שונים כדי ליצור תמונה שלמה ומעניינת. גילתה פתיחות ונכונות לשמוע מחברי הקבוצה הסברים מתחומי ידע נוספים. קשובה ורגישה ונכונה לסייע בכל רגע נתון. בהרבה סבלנות והתייחסות אישית לכל אחת ואחד הצליחה להפוך את הטיול לחבל ארץ שונה, לחוויה מסוג אחר. ניכר שאורלי עושה את מלאכתה מתוך אהבה רבה והצליחה לעורר סקרנות והתלהבות . אין ספק שמדובר במדריכה בעלת יחוד, בשלוב הנדיר של האדם והידע.

תלמה לוין

ברצוני להודות מקרב לב לסולו איטליה על טיול משפחות קיץ 2017 ובמיוחד להודות לכם על מדריכה הטיול הגב’ אורלי גינת. הטיול היה מאורגן באופן מושלם .כל יום היה מלא בפעילויות חווייתית, לוח הזמנים שהיה בקצב המתאים ובסיומו של כל יום הרגשנו “עייפים” ומרוצים. בזכות אורלי אנשים הגיעו בזמן ולא היה צורך לחכות להם ולבזבז זמן על המתנה. אורלי גילתה אמפטיה ושידרה רוגע, עזרה לכל אחד ואחת בכל בעיה ונתנה מענה מיידי, הילדים מאד אהבו את אורלי והיה ביניהם חיבור מיידי. היא יצרה אוירה טובה בזמן הנסיעות הארוכות ע”י משחקים, סרטים וחידונים. הידע הנרחב שלה באיטליה הוסיף לנו ההורים וריתק את הילדים. כל זאת נעשה בנועם הליכות, חיוך, מילה טובה וסבלנות אין קץ. על כל אלה, אנו מודים לך על חוויה נפלאה שהתעצמה בזכות אישיותך המיוחדת.

משפחת חיקי

שלום לך מישל,

הבוקר שבתי ארצה מהסמינר לדרום איטליה עם דר א. זיו ואורלי גילת. מאליו ברור, שהסבריו והידע הרב של ד”ר זיו היו מעשירים ומרחיבים את הדעת ואף מלאי תוכן ועניין. ברצוני לציין ולשבח את המדריכה אורלי גילת שהיתה שם בשביל כל אחת ואחד מהקבוצה. לכל בעיה שצצה או הטרידה היא ניסתה לתת מענה לעזור ולהסביר. נועם הליכותיה ,אירגונה המצוין, הידע שלה האחריות הרבה שגילתה והקפדנות שלה ראויים לציון מיוחד ולשבח רב. בזכותה הטיול היה נעים ומלבב.

רחל חסון

ברצוני לספר לך שהיה זה אחד הטיולים הכי הכי מוצלחים שלי אם לא …ה……טיול באמת ממצה בשבעת ימיו עם מדריכה קסומה וקבוצה נחמדה וכל חששותיי לנסיעה לבד ללא חברתי למסעות עידית התבדו לא היה לי רגע אחד דל ואף סיפורים פיקנטים…. והאיטלקית שלי הוכיחה את עצמה לא היססתי לדבר ולתרגם לחברים תושבים חביבים מקומות וסיפורים ובאמת שבתי לארץ עייפה אך מרוצה וכל כך מצטערת שעידית פספסה עכשיו מאד רוצה לצאת אתכם לקורסיקה וסרדיניה

ורדה גנזך

זכינו לטייל בצפון איטליה עם המדריכה אורלי גילת. ברצוני להביע את הערכתי ותודתי לאורלי. הסיפור שלנו עם אורלי התחיל עוד לפני שיצאנו מגבולות ארצנו. אורלי פתחה קבוצת ווטצאפ בה שותפים כל חברי הקבוצה והעבירה הנחיות מסודרות לקראת היציאה לטיול תוך שהיא חוזרת ומבקשת מאיתנו לפנות אליה בכל שאלה וענין וכמובן שאורלי השיבה לכל שאלות החברים בכל זמן ועת שנשאלה. במהלך כל ימי הטיול אורלי דאגה לכל אחד ואחת מאיתנו כשם שאם דואגת לילדיה ואף יותר מזה. אנו מבקשים להביע את הערכתנו הרבה ליחס החם שאורלי העניקה לנו לרגישות שאורלי גילתה לצרכים המיוחדים והלא מיוחדים כאחד, לכושר הארגון שלה ברמת הכלל וברמת הפרט כאחד. מעבר לכל זאת ברצוני לציין את בקיאותה בתחומי דעת שונים ומגוונים, אומנות , היסטוריה, גיאוגרפיה, תרבות כללית, כלכלה ועוד. אורלי העשירה והעמיקה את ידיעותינו בהדרכה מגוונת תוך כדי המחשה והדרכה באמצעים שונים , שיר סיפור אגדה תמונה ועוד. בנוסף לכל הרשום לעיל, מידי ערב בשעה שאנו התארגנו בחדרים למנוחה ושינה אורלי המשיכה לעבוד ושלחה לנו סיכום יומי של הפעילות שעברנו באותו יום והנחיות ליום המחרת כולל תחזית מזג אויר שעת השכמה שעת ארוחת בוקר ויציאה. אורלי כשמה כן היא הפיצה סביבה המון אור ושמחה עם המון סבלנות נועם סבר פנים ובחיוך. אורלי מדריכה פרפקציוניסטית שיצאה מגדרה ואף הצליחה לגרום לכך שיהיה לנו טיול מוצלח מהנה ואף השאירה טעם של עוד טירמיסו גלידה ובעיקר לטייל שוב עם סולו איטליה.

פרלה ואלי מערבי

יאיר,

עכשיו, כשסיכום הטיול מאחורינו, חשוב לנו שתדע - אורלי עשתה פה את עבודתה כמו שרק מי שאוהב, מקצועי, נבון, מביט צעדים קדימה, רגיש ורחב אופקים, יכול לעשות. מהרגע הראשון במפגש המכין, עלינו על היותה מעניינת ומרשימה. אך החל מהיום הראשון ובעיקר השני, אורלי התגלתה כמנהיגה עם 'חוכמת זקני העם' והפכה את הטיול שלנו לרצף של הנאה וריגושים.
תודה שבחרת אותה עבורנו.
מירי סנצקי ואיתן ירון בשם כל קבוצת 'רז כולה' - פוליה מאי 22

קבוצת "רז כולה"

איטליה?

תנו לנו לעשות לכם את הטיול...

© כל הזכויות שמורות לסולו איטליה