אורנה נוי

אורנה נוי

איטליה ואני חברות מגיל 20 (שלי כמובן). הכרנו בטיול אחרי צבא. קל היה להתאהב בה, לא רק בנופים עוצרי הנשימה, אלא באורח החיים שלה, הלא ממהר, הנינוח, והמחייך.

היא כבשה אותי בזכות האיטלקים – יפים, חמים, טובי לב, ואוהבים כל דבר שקשור באסתטיקה.
היא תמיד שם בשבילי – שמחה שהגעתי, לא מתחשבנת, אסירת תודה שאני יודעת להגיד כמה מילים בשפה שלה
שרה לי שירים רומנטיים, משקה אותי יין נפלא, ונותנת לי להרגיש הכי יפה בעולם.

מקום אהוב באיטליה: העיר ורונה בצפון והעיר סירקוזה באי סיציליה
מאכל איטלקי אהוב: כדור האורז המטוגן הנקרא ארנצ’יני
יצירת אמנות אהובה: יצירותיו של הצייר מיכלאנג’לו מריזי דה קאראווג’ו, הן האהובות עלי ביותר. משחקי האור והצל והדמויות האנושיות, שנראות תמיד כמי שנתפסו בשעת מעשה

לקוחות ממליצים

יצאנו כהרגלנו לטיול שגרתי מאורגן. אבל הוא לא היה טיול שגרתי. זה היה טיול יוצא מן הכלל מכל הבחינות! האנשים בקבוצה היו מדהימים כאילו נבחרו אחת אחת בפינצטה. והמדריכה משכמה ומעלה דאגה לנו כאילו ילדיה. המקצועיות שלה נועם הליכותיה, והידע הרב שהעבירה לנו יצר אווירה קסומה שליוותה אותנו כל הטיול ועל כך ברצוני להודות מעומק הלב לאורנה נוי המדהימה. שלוותה אותנו בכל צעד כאילו אלה צעדינו הראשונים טיול הקרנבלים היה אינטנסיבי ומאוד נהנינו… בטוח שנרצה לוס עם סולו איטליה לכל יעד בעולם ועם אורנה בפרט. נשמח לקבל הצעות לטיולים נוספים.
אתי ורענן דימרמן

שלום מישל,

היה טיול פנטסטי לסיציליה עם אורנה נוי. בעבר נסענו ב 6-7 טיולים מאורגנים עם מדריכים טובים מאד, ואין אף מדריך שמגיע לקרסוליים שלה (וזו דעה אחידה של הקבוצה).

עמי ונורית עליס

אורנה יקרה, אפשרת לנו טיול נגיש מהנה עם הרבה תשומת לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים. אין מספיק מילים להביע את תודתנו לך וסולו איטליה. בלעדייך לא היינו עושים זאת. את בת אדם שמבינה, רגישה ואוהבת.

אז שוב הרבה תודה באהבה מוצ'ו גראסיה. ממני ומשוקי.

ולכם חבריי לטיול, תודה רבה גם לכם שאיפשרתם ולא קיטרתם (אולי כן, אבל לא שמעתי). נעמתם לנו מאוד. היכרנו, סיפרנו וחלקנו חוויות.

חג שמח לכולכם ואולי ניפגש שוב אי שם בארץ ניכר אחרת.

חנה ושוקי למפל

ליאיר שלום רב,

יצאנו לטיול "לימונצ'לו" במעין הרגשה של "בליינד דייט" וזכינו באורנה נוי, שהובילה אותנו למקומות היפים של חבל קמפניה, ואכן יש סיבות טובות להרבות בשבחיה של אורנה.

נפתח  בצד האנושי, הבין-אישי, ועל משקל שם הסרט הישראלי הידוע – אורנה מקבלת מאה פלוס ביחסי אנוש! הקבוצה שלנו, כמה שהייתה קטנה כך הייתה הטרוגנית והציבה קשיים או אתגרים לא מעטים למדריכה. אורנה השכילה להתמודד עם הכול בהצלחה ולענות על הצרכים והרצונות של כל אחת ואחד, ומתוך גישה מתחשבת ואמפטית, כך שהכול היו שבעי רצון וסיימו את הטיול הזה בהרגשה מרוממת, ממש בתחושה של מין אופוריה.

וכך גם בצד המקצועי העניקה אורנה לכל מי שהיו מעוניינים בכך הדרכה מעולה בכל ההיבטים: היסטוריה, אומנות, מוזיקה ותרבות בכלל, מנהגי המקום וכדומה – וכל זה מתוך ידיעת השפה, יכולת הידברות עם המקומיים, כבוד ואהבה לארץ ולתושביה.

גם מבחינת הלוגיסטיקה מצאנו לנכון לציין במיוחד, כי משנוכחה במזג האוויר הצפוי לסוף השבוע, השכילה אורנה, בשיתוף עם החברה, לשנות את הלו"ז ואת סדר הטיול כך שנזכה לבקר באי קאפרי במזג אוויר נעים – חוויה בלתי נשכחת.

וכך זיכתה אותנו אורנה בחוויה של טיול יפה ומהנה, ועל כך שלוחה לה תודה והוקרה.

לסיום, מילה טובה ל"סולו איטליה" על הלוגיסטיקה של הטיול, והערותינו המעטות מצויות בדף המשוב.

בברכה,

לאה וישראל רונן,

גילון, אוקטובר 2021

לאה וישראל רונן

אורנה,

מאד אהבתי את גישתך, את סבלנותך, את ההתייחסות לכל בעיה קטנה כגדולה ואת הידע הרב והמינון הנכון. קיבלתי הרבה פידבקים חיוביים לגבייך מכל חברי הקבוצה.

המון תודות לך!

צביקה לבנה – מנכ"ל ארגון הקבלנים בנגב

אורנה יקרה!

אין מספיק מילים להודות לך על חוויה בלתי נשכחת.

מהרגע הראשון כבשת את ליבנו והפכת את דובאי עבורנו ליעד מרתק, חווייתי וכייפי.

החיבור שלך למקום ואהבת האדם שלך מורגשים בכל צעד והמקצועיות שלך, הרגישות, הסובלנות ואהבת האדם שלך פשוט מעוררים הערכה.

תודה על הכל 'wonder woman' שלנו.

איילת - מפעלי ים המלח