אסי ארביב

אסי ארביב

מורת דרך בארץ, עובדת בעיקר עם תיירים VIP וקבוצות תגלית.
מדריכה בחו"ל מ 2013. באיטליה, הודו, סרי לנקה ובבלטיות. תואר ראשון באמנות, תואר שני בחינוך חברתי ומנהיגות. מעבירה סדנאות העצמה קהילתיות.

 

איטליה בשבילי היא בית סבתא. בעיקר הדרום הקסום. החום האנושי, השמחה, הפשטות והאהבה לחיים .

La dolce vita

לקוחות ממליצים

אסי המדריכה המדהימה שלנו.

אני רוצה להודות לך בשמי ובשם הקבוצה כולה. הטיול לחבל פוליה באיטליה היה מוצלח מכל הבחינות. מסלול טוב, מלונות טובים, מקומות מעניינים שטיילנו, אוכל טוב, קבוצה טובה, הארגון של חברת "סולו איטליה" היה טוב וגם למזלנו מזג אוויר היה טוב. אבל, הדבר הכי חשוב הוא המדריך. אנחנו זכינו לקבל כמדריכה את אסי המצוינת. בזכותך, אסי, הכל זרם בצורה יעילה, נעימה, ומלאה בנחמדות. את יודעת להעביר למטיילים הרגשה כי הכל טוב, הכל יפה ועושה הכל באהבה. בזכותך כל הטיול זרם בקצב נכון. את מדברת בקול נעים ומרגיע, עונה לכל אחד בסבלנות ומרגישים כי את אוהבת אנשים ואוהבת את עבודתך כמדריכת טיולים. בנוסף לכל זה את חמודה עם השמלות היפות שלך המתחלפות בכל יום.

בזכותך, אסי, הקבוצה התלכדה מההתחלה. ההיכרות שעשינו במעגל ובה כל אחד סיפר על עצמו תרמה לכך שהמחיצות נפלו וכולם הרגישו טוב מאוד. בנוסף זכינו לקבוצה הומוגנית של מטיילים משכילים וידידותיים. את עונה לכל אחד בסבלנות ובאדיבות ובזכותך הטיול זרם בקצב נכון ונעים כמו שלמדנו באיטליה פיאנו פיאנו.

אסי, את יודעת לתת מקום מכובד לכל אדם, מסבירה יפה את החומר הקשור לטיול ומעודדת גם אחרים בקבוצה לספר על נושאים שונים הקשורים לטיול. בטיול זה גם למדנו על נושא ההעפלה לישראל ועל הקשר המיוחד לאזור זה באיטליה שאנשיו עזרו לשורדי השואה להעפיל לישראל.

אולי אזור פוליה אינו מסעיר מבחינת הנופים, אבל כל המקומות שטיילנו בהם היו מיוחדים עם יופי מיוחד משלהם. את הצלחת להעביר לקבוצה את היופי של אזור זה ואת האהבה שלך לחבל פוליה.  אסי בזכותך שמחנו שבחרנו בטיול זה.

 

תודה על טיול מוצלח בחג הסוכות תשפ"ג 2022

 

נטע קדרון, כפר סבא

מכל הקבוצה באהבה גדולה. תודה על מסע נפלא, הדרכה מעולה, אכפתיות ורגישות.
מדריכה יוצאת דופן. מקצועית, נעימה, מלאת אהבה למקום ולאנשים.
יצאת למסע עם קבוצה ערב רב והבאת אותנו לאחדות עם. תודה על שהיית איתנו ושלנו במסע הזה.

קבוצת בנק לאומי

לאסי המקסימה,
במשך 8 ימי טיול בפוליה ספגנו ממך ידע נרחב לא רק על האזור, אלא גם על נצרות, אמנות ועוד.
יש לך גם חיוך מקסים, לב רחב ונתינה ענקית.

קבוצת גבעתיים

בליסימה אסי,
הגענו אלייך, קבוצה אנרגטית מלאה אתגרים ומיד בקול רך, שופע הבנה, הרגעת הסברת ונתת מנוחה.
כבר ביום הראשון גילינו את המשפחתיות הקבוצתית, הדאגה והאכפתיות שהפגנת גם כלפי כל אחד ואחת באופן אישי.
הסברת בחיוך ובהומור על כל מקום בהתרגשות מופלאה כאילו עבורך זו הפעם הראשונה.
רוצים להביע הערכה עצומה על הידע, האנושיות, החום והאהבה.

קבוצת אתגר.

לאסי היקרה,
עם הגיענו לנתב"ג קיבלת את פנינו במאור פנים. לאורך שמונת הימים למדנו להכיר אדם עם נפש בעלת נתינה ענקית, אישה חמה , חכמה, המוכנה לעזור בכל עת.
רבים מאיתנו נסעו פעמים רבות לחו"ל עם הדרכה צמודה – כולנו מסכימים כי את מדריכה מעולה: בעלת ידע עצום, כושר מנהיגות, יכולת לפשר – אשת אשכולות. תרמת רבות להצלחת הטיול.

אנו מודים לך מכל הלב על שבוע של הדרכה נפלאה ושהייה במחיצתך.

התברכנו במדריכה איכותית ואנושית. אסי, מודים לך אופן ההדרכה, התפעול ודרך הטיפול במסגרת הטיול במהלכו למדנו על דרום איטליה מכל זווית אפשרית. חוויה של צבעים, צלילים, ריחות, תבלינים, שווקים, נופים עוצרי נשימה ואדריכלות מדהימה. הקשר החם של אסי איתנו, קבוצת המטיילים, נתן את הטון של הנאה מרובה. אסי אוהבת את עבודתה בצד אנושיות יוצאת דופן. תודה רבה רותי וקבוצת המטיילים.

שפר מזלנו וזכינו במדריכה ייחודית ומיוחדת במינה. אסי, איתך טיילנו למחוזות שונים, לעיירות בראשיתיות וקסומות, איתך הפלגנו, ביקרנו ולמדנו. הרבצת בנו ידע רב על איטליה, יהדות, נצרות, הבונים החופשיים וכמובן לא נשכח את מיודעינו פרידריך השני.אסי, אסתי, אסתרינה יקרה, קצרה היריעה מלהכיל את כל מה שלמדנו בימים האלה. הפלאת בסיפורייך בשפתך הקולחת והעשירה וכל זאת עשית בחן ובלא יוהרה. גילית רגישות רבה לאנשים שבקבוצה , אך יחד עם זאת הנהגת אותנו ביד רמה.

 

חזרנו משבוע טיול "איטליה מדרום לצפון" ורצינו להביע את הערכתנו למדריכה אסי שהייתה חלק בלתי נפרד מהקבוצה ומהצלחת הטיול. כמו בכל טיול מאורגן התחלנו את הטיול עם התרגשות ולא מעט חששות: מי יהיו חברי הקבוצה, מי ידריך וילווה ואיזו אווירה תיווצר. פגשנו קבוצה הטרוגנית ומדריכה מקצועית, אינטליגנטית, נבונה, נעימה ומנוסה , אשר יצרה "שפה אחידה" ונעימה גם כשנראה היה שאין שום קשר בין הקבוצה ליחידים בה. בזכותה של אסי הכל התחבר. אסי השכילה להוביל ו"לנצח" על הקבוצה ביד רמה , עם אסרטיביות, הרבה אהבת אנוש, אוזן קשבת, סבלנות, אופטימיות והרבה רגישות לחברי הקבוצה השונים ורצונותיהם.

יש לאסי נקודות מבט ודרך התנהלות טובה, היא חיה ונושמת את העבודה והאנרגיות מתועלות להרבה מאוד עשייה.בראש ובראשונה הידע הנרחב שלה : בהיסטוריה של איטליה, באמנות, בפרטים על האתרים בהם ביקרנו. למדנו ממנה המון. היא נתנה את כל כולה לקבוצה – היא ארגנה, סידרה, רצה, דמעה ולא נחה עד שכולם היו מרוצים. היא החדירה בנו המון חום ואהבה לכל הסובבים.

כמטיילות ותיקות אנו יודעות להעריך ולהוכיר את אסי על כל מאמציה. הטיול היה מושקע , מהנה, מעשיר והשאיר בנו רצון עז לחזור לאיטליה לטיולים נוספים, הרבה בזכותה.

טיול האגודה השיתופית

טיול מוצלח מאוד. התכנון טוב מאוד והביצוע מעולה הודות למדריכה מקצועית, אינטליגנטית ששלטה בחומר בצורה יוצאת מן הכלל, דאגה לפרטים הגדולים והקטנים כאחד. אישיות מצוינת שעזרה לגבש את הקבוצה ולהביא לסיפוק מלא. – ב"ש

 

חזרנו השבוע מטיולנו בפוליה בהדרכת אסי. הטיול היה מעניין ועבר בהצלחה תודות להדרכתה של אסי,  שהצטיינה בידע, במקצועיות וביכולת ליישר הדורים בנועם וברגישות.

עפרה רימון

אסי היקרה,
תודה ענקית על הדרכה מרתקת ומעניינת
על מסירות, גמישות והכלה.

שמחנו להכיר

המשיכי לעשות חייל

קבוצת אסיטליה