גבי זהר

גבי זהר

“רק על עצמי לספר ידעתי”:

ד”ר גבי זהר, עו”ס קליני ופסיכותרפיסט, עיתונאי המגיש תוכנית אישית ברדיו צפון ללא הפסקה, מטפל בנפגעי כתות ומחבר הספר האושר אין לו סוף,

מדריך באיטליה כ-20 שנה, יעד שהפך עבורי ל”מולדת שנייה”. מדריך בכל אתרי איטליה – כולל האיים סיציליה וסרדיניה, קבוצות הקהל הרחב, משפחות,

קבוצות סגורות, מקהלות בפסטיבלים וטיולי נושא – קרנבלים, קולינריה ועוד.

מקום אהוב באיטליה: אזור מונטהפולצ’יאנו בדרום טוסקנה הוא האהוב עלי ביותר, בזכות הנוף, האווירה, האוכל, אווירת ימי הביניים והיין שאין דומה לו.

מאכל איטלקי אהוב: פסטה עם פטריות יער(פורצ’יני) עם נגיעות של טרטופו. במחשבה שנייה: אין אוכל איטלקי, ולא משנה באיזה מחוז, שהוא לא “המועדף” עלי.

יצירת אמנות אהובה: אני אוהב מאד להדריך בקפלת סקווריני בפדובה, ולראות יצירת אמנות מושלמת של ג’וטו, הנחשבת בעיני למרתקת ביותר, ואחריה האסכולה האתונאית של רפאל ויום הדין של מיכאלאנג’לו בקפלה הסיסטינית בותיקן.

לקוחות ממליצים

שלום מישל,
עבר יותר מחודש מאז חזרנו מהטיול ורק עכשיו מצאתי זמן לכתוב לכם עליו.

הטיול היה מקסים, הנופים, המקומות, התנאים, הקבוצה הכל היה טוב מאד.

אבל יש להוסיף על כך את המימד שאין בטיול רגיל…
“הטיול המזמר”….וגם הנושאים אליהם נחשפנו.
ההדרכה של גבי זוהר והליווי המוזיקלי של עפר גביש היו נהדרים… אין לי מלים להגיד כמה נהנינו.

סיפור לה ספציה, המקום שנפתח רק בשבילנו, הנגיעה האישית שלנו, ושל אנשים אחרים בקבוצה נתנו לכל הדבר הזה נופך שאינו קיים בטיולים רגילים ויצר אצלנו חוויה מיוחדת.

אני ממליצה בחום רב, לכל מי שרק יכול, להשתתף בטיול כזה בעתיד.

לפני שבוע קיימנו מפגש של הקבוצה, העלנו זכרונות, שרנו וראינו תמונות.. עוד דבר שמעיד על איכות הטיול.

תודה לכם “סולו איטליה” על ההזדמנות להשתתף בו

איריס ושאול מלכין

שלום לכל העוסקים במלאכה, שנה טובה וגמח”ט לכולנו,

בעקבות הטיול המזמר לצפון איטליה, הריביירה האיטלקית והצרפתית ובעקבות נתיבי הבריחה והעפלה…

שמחנו להשתתף בטיול קונספט זה שכלל כמה נושאים מעניינים ביותר בהדרכתו של ד”ר גבי זוהר וסיפורי הזמר של עופר גביש.

השילוב של השניים היה שילוב מנצח (!) ויצר אווירה ועניין מיוחדים במינם לא רק לנו באופן אישי אלא לכל חברי הקבוצה. המפגש עם הנופים, האנשים, הידע וההסברים של גבי, האווירה שהשרה על המשתתפים בשילוב השירים והזיכרונות שהעביר עופר דרך השירים הפכו את הטיול למשהו שונה לחלוטין, טיול שונה בפורמט ייחודי.

תודה על היוזמה והחדשנות.

אודי ודיתי קויטנר

שלום גבי ,

בשמי ובשם יצחק פרקל אני רוצה להביע את הערכתי אליך כמדריך וכאדם, כפי שבא לידי ביטוי בטיול לסיצליה בפסח 2017 הסבריך היו מרתקים ומחכימים, האירגון והתיאום היו למופת ומסירותך ודאגתך היו ללא רבב. תודה לך ולסולו איטליה על טיול בלתי נשכח.

רות שפי ויצחק פרקל

לסולו איטליה שלום,

חזרנו ביום שני מטיול לסיציליה בהדרכתו של גבי זהר. ברצוננו להודות לחברה ובמיוחד למדריך גבי זהר על החוויה הנהדרת והבלתי נשכחת. המסלול היה מעניין , הארגון היה מופתי וההנאה מושלמת. בעיקר תודתנו למדריך גבי זהר על הידע, הרוגע והיחס האישי לכל אחד ואחד מהקבוצה. ממליצים בחום לכל חברינו לקחת חלק בטיולי החברה.

מרים ויעקב ניניו

שלום רב,

אנו מבקשים להודות מקרב לב למדריך הטיול גבי זוהר, שבזכותו היה טיול כה מוצלח! גבי הפגין ידע רב, למדנו ממנו רבות על ההיסטוריה של האי, הגאוגרפיה, הדמוגרפיה, והמבנה החברתי של האוכלוסייה, היה קשוב, ודאג לארגן ולתאם בכל הקשור לאדמיניסטרציה (וזה לא פשוט ולא מובן מאליו עם קבוצה המונה 36 איש), והשאיר לנו טעם של עוד. תודה לגבי , וכמובן להשקעה של סולו איטליה בארגון שהיה כל כך מוצלח! בתקוה שעוד ניפגש.

יהודית וקרלוס קופרשטיין

למישל השלום והברכה,

ב-17/04/17 חזרתי מטיול מאורגן על ידכם בסיציליה עם ד״ר גבי זוהר. ברצוני לעלות על הכתב את רשמיי העיקריים מטיול מעולה זה הטיול מתוכנן היטב, האתרים מעניינים מאוד וחלקם אף מרתקים, המסלול מראה את יופיה, תרבותה ואנשיה הטובים של סיציליה. בתי המלון טובים, האוכל טוב, הכי חשוב – ד״ר גבי זוהר. איש מקצוע מהמעולים שפגשתי בטיולים מאורגנים, מורה דרך משכמו ומעלה ראוי לכל שבח. גילה בקיאות רבה בכל תחום שעליו הירצה בפנינו עם הסברים מעמיקים ביותר, בעל כושר אירגון למופת, פשוט מעולה. אנא מסרי לו בשמי תודות רבות ויישר כוח להמשך דרך צלחה בטיולים נוספים .

מאיר מרזן

חזרנו לפני יומיים מטיול לסרדיניה וקורסיקה בהדרכת גבי זוהר. טיול מוצלח באופן מיוחד: נופים, היסטוריה, וגבי זוהר, מדריך משכמו ומעלה, איש אשכולות אמיתי. המסלול ותכנון הטיול היו מעולים, ועל אף שבדרום סרדיניה הנופים לא מרשימים במיוחד, ההיסטורי והאתרים הארכיאולוגיים מפצים על כך. באופן כללי בעזרת שפע ה”אבנים העתיקות” מתקופות שונות למדנו פרק היסטוריה שלא הכרנו. קורסיקה הרשימה אותנו בנופיה העוצמתיים והמגובנים ובעיירותיה המקסימות והציוריות. ומעל לכל, זכינו בגבי זוהר אשר חלק איתנו את ידיעותיו הנרחבות בכל הקשור באיים אלה. האכפתיות שלו והדאגה לרווחת כל נוסע ונוסע ראויים לשבח. הוא הפך טיול טוב לטיול מושלם. כן ירבו כמוהו.

מרים ושלום מנדלסון

לגבי היקר!

שבתי הבוקר מטיול בן 8 ימים, המוגדר תחת השם :”מקהלת בית הלוחם תל-אביב”. ברצוני להודות לך, גבי היקר, על הדרכתך וליוויך לאורך 8 ימי הטיול. החל מהשכמת הבוקר, וכלה בשעות הערב, כאשר, לאורך כל הטיול, אתה מנחה אותנו בדיוק רב, מתאר בפנינו תכנית היום , מכין אותנו לקראתו. העמידה בלוח הזמנים, האירגון למופת כולל דאגה לצרכי הפרט, עזרה במקומות שלא היו הגדרת תפקידך. הסבריך ובקיאותך מצביעים על אדם המקדיש את כל כולו למען תפקידו. אדם בקיא בתחומים רבים, “אנציקלופדיה” מהלכת לאירועים הסטוריים, כולל שמות המנהיגים, אמנים וכל המעורבים בנושא, והכל מלווה בהסברים מעמיקים. מעריצה את כושרך גבי, את הידע הרחב ואת זכרונך המופלא, מברכת אותך בהמשך הצלחה, ואכן חברת “סולו איטליה” זכתה באחד המדריכים המוכשרים ביותר. על זכותי להימנות בין משתתפי הטיול, על ההנאה שהענקת לי, הריני מודה לך, ולכל העוסקים והמארגנים, הן מטעם בית הלוחם ת”א, והן מטעם חברת “סולו איטליה” עימם הייתי בקשר רב, במיוחד עם מישל. יישר כוחך ותחזקנה ידיך.

נירה זהבי

נורית היקרה,

חזרתי לבריסל אתמול בערב אחרי טיול משגעעעעע !!!!

רציתי לומר לך תודה רבה על האירגון הנהדר, הכל תיקתק טיפ-טופ ואם לא, אז לא הרגשנו זאת בכלל מכיוון שגבי זוהר תיקן ודאג לכך שהכל יתקתק ללא כל תקלה!!!!

גבי זוהר היה ממש מדריך נפלא ועופר גביש היה פשוט מהמםםםם, זה לא יאומן...

עברנו שבוע מהסרטים, חוויה שעוד לא חוויתי מעולם!

האינטרקציה בין גבי זוהר לעופר גביש היתה פשוט נפלאה וזימרנו בדרכים ובכל פינה, היה ממש כיףףףף

תודה רבה!

אירית אזולאי

לסיציליה באנו
את גבי כבר הכרנו
הסבר על ארכמידס בסירקוז

לאתנה את טיפסנו
וברכבל שיקשקנו
לטאורמינה באנו עד סוף היום

לליפארי שטנו בבוקר
ובפנריאה נחתנו גם
ובסבלנות אז חיכינו
לסטרומבולי שלבסוף פרץ

למיאצו שבנו
בפיקניק התפנקנו
בצ'פאלו למדנו על המכבסה

לפאלרמו באנו
על יהודים למדנו
אהבנו גם את נועה בהופעה

בקסטלמרה דל גולפו
נוף מדהים נשקף ממרומי ההר
לאריצ'ה אז טיפסנו ברגל
טעמנו ממגוון המרציפן

בוילה דל קאזאלו
מהפסיפס נדהמנו
ושבנו לקטניה עם רדת יום

ולגבי מדריכנו
שאין מי שישווה לו
לטייל איתך זו אחלה חוויה
לטייל איתך זו אחלה חוויה

 

טיול מאורגן לסיציליה