team4

דלית קצנלנבוגן

ה’רומן’ שלי עם איטליה התחיל בשנת 1993 ומאז לא פסק. יותר מעשרים שנה אני מטיילת וכותבת על איטליה ולא שבעתי ממנה, והיא ממגנטת אותי אליה בכל פעם מחדש. אני מדריכה רק באיטליה ובין לבין עוסקת בייעוץ טיולים לנוסעים עצמאיים וכותבת את הבלוג www.vivaitalia.co.il

מקום אהוב באיטליה: ונציה, המקום הראשון באיטליה שכף רגלי דרכה בו ושגרם לי להתאהב בה.
מאכל איטלקי אהוב: פרוסת מוצרלה, פרוסת עגבניה, פרוסת מוצרלה, פרוסת עגבניה, או בקיצור: סלט קפרזה.
יצירת אמנות אהובה: ‘הגירוש מגן העדן’ של מזאצ’ו, בקפלת בראנקצ’י בפירנצה.

לקוחות ממליצים

שלום לך יקירתי,

סוף, סוף התיישבתי לכתוב לך למרות שהיית איתי ובליבי.

כל כך נהניתי מהטיול, היה לי כיף גדול בייחוד לאור העובדה שפזית עזרה לי בטיפול באבא שלה.

נהניתי מהמקומות בהם היינו, מאופי הטיול הרגוע, מההסברים והסיפורים שלך, מהאירגון וה”תיקתוק” של הפרויקט הזה, ובמיוחד מהאווירה שאת משרה.

נזכרתי למה התלהבנו בפעם הראשונה, האישיות הכובשת שלך, האנושיות, תשומת הלב לכל אחד, מציאת פתרונות למתקשים, והכל באווירה טובה ונעימה.

הבאנו איתנו חבורה קטנה שכולם חזרו הביתה מרוצים והודו לנו על ההזמנה לטיול.

וה”שוס” – זה הסיכום המדהים, המפורט והמסודר. תודה לך, אוהבים אותך ושולחים לך ולמשפחתך איחולי בריאות טובה, שמחה, והנאה ממעשי ידיכם.

אורי ורוחלה

שלום רב,

אני מתכבד להעביר אליכם את המשוב שלנו לטיול ה”טעימות בחבל אמיליה-רומניה”

11/10/19-17/10/19.

מעבר לנכתב במשוב, ברצונינו שוב להודות לדלית על טיול מופלא.

רבות נאמר ונכתב על היותה של דלית המדריכה האולטימטיבית.

נועם הליכותיה, היחס האישי שהיא מפגינה לכול אחד ואחד ממשתפי הטיול כאילו הוא היה היחיד בטיול, הידע הבלתי נדלה המועבר במינון הנכון, תשומת הלב לפרטים הקטנים, כמו גם היחס האנושי לכול נותני השירותים (הנהג, הצוות במלון), כול אלה תרמו להצלחה הטיול והזכרון המתוק ממנו נשמר לאורך זמן.

תודה לך דלית על כול אלה. תבורכי.

אשריכם “סולו איטליה” שהתברכתם בדלית שכזו.

ולא אסיים לפני שנודה למישל שהייתה אתנו בקשר בתקופת ההערכות לטיול. למישל תודעת שירות גבוהה מאד. היחס האישי שלה ללקוח לאורך כול הדרך מבורך, חריג ולא מובן מאליו. תודה לך מישל.

אשמח אם תפרסמו מכתב זה באתר.

כרמלה ומשה חורש

דלית היקרה,

הסתיים טיול נוסף עימך הפעם לאזור פריולי שהיה פשוט מושלם בכל מרכיביו. משחשתי שכך חושבים שאר משתתפי הטיול, חשבתי לעצמי מה עושה אותו לכזה ונזכרתי בקורס רשות שבחרתי בעת לימודיי האקדמיים ושנקרא Business Ethics ובעברית “מוסר בעסקים”.

את תוכנו של הקורס ניתן לתמצת במשפט: ראה בכל הגורמים המעורבים בעסקיך – שותפים: העובדים וההנהלה, הספקים והלקוחות. את כולם ראה כשותפים.

אודה ולא אבוש שלא תמיד הצלחתי ליישם זאת ואילו את דלית, לא אגזים אם אומר יכולה את לכתוב מהדורה משלך לקורס כזה.

את מנהיגה את הטיול ורואה בכל הגורמים המרכיבים אותו שותפים. החל בנו המטיילים, הנהג והמדריכים המקומיים. צוותי המלונות והמסעדות, וכלה בצוות המסור המשרד סולו איטליה.

בכולם ועם כולם את נוהגת כשותפייך למשימה עם אגו נמוך מים המלח, קשובה לכולם, פתוחה למלא כל משאלה, אוגרת ידע ואוספת מידע ומעבירה הסברים באופן מושלם.

המשיכי כך וניפגש בטיולים נוספים.

נעמי ובני כהן
לדלית מדריכתנו הנפלאה, עברו שבועיים מהטיול שלנו ואני עדיין שרוייה בתוך האופוריה של הטיול. זה לא פשוט וקל להנהיג קבוצה כזו שישה ימים תמימים, לשים לב לכל אחד וכל דבר, להקשיב בכל רגע ולהנעים לנו את הזמן. את עשית זאת בנועם ובחן ועל כך ברצוני להודות לך. המון תודות על תשומת ליבך והעזרה האישית שהענקת לי.
שפי אפשטיין
Hi Dalit! Once again I would like to express my appreciation for a memorable trip under your guidance which will not soon be forgotten. The course of the trip was perfect and so were the unbelievable vistas of the incredibly beautiful countryside. I am still transfixed by all the beauty of the valleys and mountains. But most of all I would like to thank you personally for making each day enjoyable to the max. Being the professional you are, you attended to each of us in a most caring and warm manner. You took care of the big things as well as the littlest and seemingly insignificant. Your knowledge is extensive and I learned a lot from you on all aspects of the trip – past and present – and all that we saw. I will recommend you heartily heartily heartily heartily to all my friends and wish you continued success.
Adis Michaeli Goldberger
לדלית קצנלנבוגן שלום רב.
תודה על טיול מדהים – טעימות באמיליה רומאניה יוני 2018. הסתיים לו שבוע מופלא באמיליה רומאניה. הובלת אותנו בדרכיה על נופיה המרהיבים. העשרת אותנו במידע וסיפורים מרתקים אודות ההיסטוריה, האומנות וכל אשר בה. עוררת את כל חושינו לסערת טעמים, ריחות ומראות של צבעים וגוונים, הן בנופי הטבע והן בנוף האנושי והאמנותי. יותר מכך, הנעמת לנו את הזמן בצלילי המוסיקה והשפה האיטלקית.  נפלא לחוות מקום על שלל אוצרותיו …אך מה שיצר את המיוחד והיוצא דופן ביחס לטיולים קודמים שלי, הייתה אישיותך המיוחדת. מרגע המפגש בשדה התעופה ועד לפרדה בסיום הטיול, דאגת לכל אחד ואחד ברגישות ובחום. העושר שלך בידע כה נרחב והכרותיך המעמיקה בתרבות ובשפה האיטלקית ניכרו לאורך כל הטיול. השקעתך ומסירותך בטרם היציאה לטיול ואף לאחריו, עם סיכום מאלף בכתב, חותם לחוויה שחווינו, היא מתנה נהדרת למזכרת הראויה להערכה.  מעל הכול, ההקשבה לרחשי הלב, הענווה והתנהלותך בדרכי נועם, הם אלה שהפכו את הטיול ליותר מעוד טיול. מודה לך מעומק ליבי ושמחה שנפל בחלקי להכירך וליהנות מהדרכתך ואישיותך.
תודה רבה!!!
מלי הלוי
דלית יקרה,
תודות בשמי ובשם יונה, רציתי להודות לך על טיול מקסים. נהנינו מרוחב הידיעה שלך, מהיכולת המופלאה שלך ביחסי אנוש, מהארגון המצוין של המסלול ומקצבו של הטיול. לא רצנו ונהנינו מהשהייה בכל המקומות. הארוחות המעולות והנינוחות והמלון הנהדר והחמים השרו עלינו אוירה של חופש. הערכנו מאד את כל המחוות של הצ’ופרים היום-יומיים של ‘סולו איטליה’. זה לא מובן מאליו ומעיד על מחשבה. הכרתי אשה מעצימה ומהממת. חיבוק ענק
מיונה וממני תלמה
לך דלית,
חברי קבוצת טיול שוקי חג המולד 2017 מודים לך בהצדעה ובחיבוק על הטיול המעניין והמהנה בטירול הדרומית. אין עלייך דלית! הובלת אותנו – בתכנונך, בארגונך וביישומך – למסע אנתרופולוגי מיוחד ויפהפה בחבל ארץ זה. הקנת לנו תובנות ותחושות שחרטו בנו חוויה אישית וקבוצתית מעוררת השראה. למותר לציין את הידע הרב שיש לך בנושאים שונים אודות איטליה ולציין את היכולת המופלאה שלך להעביר אלינו ידע רלוונטי בהיקף ובמידה אופטימליים בדרך שעוררה התעניינות רבה וסברה את האוזן. ראוייה גם לציון אישיותך הנעימה אשר המתיקה לנו את חווית הטיול. נוכחנו גם לראות את כישורייך בניהול הקבוצה באסרטיביות וברגישות רבה וכן בהתנהלותך המופתית ברגע של משבר. אין ספק שמעבר לנופי הטבע, תנאי האקלים והארגון היעיל, את היא זאת שעשית לנו את הטיול! והראיה, רובנו הולכים אחרייך מטיול לטיול ומצרפים חברים חדשים.
מעריכים ומחבקים אותך באהבה גדולה
קבוצת טיול שוקי חג המולד
סולו איטליה היקרים שלום,
קבלו את מילותינו החמות עבור המדריכה מספר אחת – דלית קצנלנבוגן❤ דלית, תודה על טיול מדהים! תודה על ההנחיה הסבלנית, על האכפתיות, על הרכות, על העזרה בכל מה שהצטרכנו, תודה על הידע העשיר, על הסיפורים המרתקים והפיקנטיים, על אקטואליה מקומית מרתקת, ועל הפינות הרומנטיות.
חוויה בלתי נשכחת, התענוג כולו שלנו❤ מחכים לטיול הבא
אלה ושי לוי
לדלית קצנלנבוגן,
טיול 5-11/10/2017 לימונצ’לו – סולו איטליה במשך 7 ימים מקסימים הענקת לנו טיול מהנה לאיטליה . הידע הנרחב שלך בחומר, שליטתך בשפה האיטלקית, אהבתך הרבה לאיטליה ניבטה בעינייך. הסבלנות והסובלנות שלך, האנושיות והחשיבה על כל אחד ואחת מהמטיילים עשתה את הטיול שלנו לחוויה גדולה. היו אלו 7 ימים נפלאים אשר השאירו בנו טעם של עוד. תודה על הסיכום והתמונות המוכיחות שאכן היה כיף של טיול. מאחלים לך כל טוב וכוח להמשיך בדרכך זו.
אורית ויוסי דביר, סילבי ושמוליק יצחקוב
דלית יקרה,
רצינו להודות לך על הטיול המופלא שזכינו להיות בו ולהכיר אותך. אומר לך בכנות, טיילנו כבר בטיולים מאורגנים אבל הפעם נהנינו הרבה יותר וזה בזכותך. הדרכה מעולה וגם אוירה נעימה, מלאה רגישות שלך עם הרבה תשומת לב לכל אחד. תודה לך מכל הלב.
חיבוק גדול
עדנה ויעקב דקס
מישל היקרה,
זה עתה חזרתי מטיול לאומבריה עם דלית האחת והיחידה !!! דלית מתכננת טיולים מיוחדים, באה לאיטליה מאהבה, קשובה לכל אחת ואחד ולכל בקשה, פשוט כיף לטייל אתה ! הטיול באומבריה התאפיין בביקור בעיירות ציוריות ששמרו על חזותן מימי הביניים. אחד משיאי הטיול היה השתתפות שלנו בתהלוכה בפוליניו. היינו עדים להכנות הנרגשות של חלק מהמשתתפים בסעודה בטברנה שלהם. את התהלוכה המדהימה אין מילים לתאר : תלבושות מרהיבות מימי הבארוק, אווירה מרגשת שהדביקה גם אותנו…ומדובר בתהלוכה אותנטית שלא כללה כמעט תיירים אחרים… חוויה אחרת היתה תהלוכה דתית שכללה מרבדים מרהיבים של פרחים בספלו. בבוואניה השתתפנו באירועי ימי הביניים שכללו רבים מהתושבים שהתחפשו לאנשי ימי הביניים באוירה משעשעת כמו שהאיטלקים יודעים.. והאוכל..טעים ובשפע והכל כלול בטיול!
מצפה לטיולים נוספים תודה על הכל,
טל גרנות
שלום דלית,
הטיול “טירמיסו אפריל 2016” היה פשוט מושלם. היינו בהרבה טיולים מאורגנים, בחלקם התאכזבנו. החלטנו הפעם, לנסות חברה מקצועית יותר, לשלם קצת יותר ולקוות יותר. התוצאה עלתה על כל הצפיות, קיבלנו מדריכה למופת מכל הבחינות: אדיבות, ארגון, ידע רב וגם דוברת שפה איטלקית. בנסיעות הארוכות כשכולם כבר היו עייפים, הנעמת במוסיקה איטלקית נוסטלגית (“הגבעות פורחות” של ג’יליולה צ’ינקווטי ו”Come Prima” של דומניקו מודוגנו. מה יותר טוב מזה…), הכל בטוב טעם. בעת צרה, כמו סופת השלג הלא צפויה, גילית מנהיגות, יוזמה ואחריות, היינו מלאי הערכה לכך. אהבנו מאוד את הנהגים, שנהגו במקצועיות וגילו אחריות גם בעת צרה. לא מעט תרמה לכך אישיותך המיוחדת. מסמך סיכום הטיול שהוצאת (44 עמודים!), היה מאוד מושקע במלל ובתמונות, שיקף יפה את כל האתרים והחוויות. זו פעם ראשונה שאנו מקבלים סיכום טיול מאורגן בכתב ועוד ברמה כזו, מזכרת יפה. תודה על החוויה המיוחדת שקיבלנו (היה כמו חלום מתוק), למדנו הרבה על איטליה (וגם קצת איטלקית…), מצפים מאוד להשתתף איתך בטיול נוסף בשנה הבאה.
תודה,
מיכאל ולאה ארבלי
דלית היקרה,
את מדריכה מיוחדת ומדהימה: במקצועיות , באדיבות, בשקט הנפשי , בסבלנות ובסובלנות. את המדריכה הכי טובה שהייתה לי בכל הטיולים המאורגנים שיצאתי. מאד נהנתי לטייל אתך, והכי חשוב שתדעי את מנהיגה, אל תשכחי שהנהגת למופת ובאפס תקלות קבוצה גדולה של מנהיגים בלאומי. אני ורעייתי מודים לך מאד על חוויה מדהימה.
אסתר ויצחק נוריאל
צ’או יאיר,
לאחרונה השתתפנו בטיול מנהלים של בנק לאומי ביניהם נמנית גם אשתי. הטיול הוקדש לקרנבלים בצפון איטליה. חשוב לי לציין שזכינו למדריכה נדירה בכל האספקטים! באמת שדלית קצנלנבוגן (וואו הצלחתי לאיית את שם משפחתה) היא זן נדיר שממש איכפת לו מכל אחד ואחד בקבוצה. היא עשתה מעל ומעבר על מנת שהחווייה תהיה מושלמת. זו הדעה הרווחת בקרב כל המשתתפים שהיו בקבוצה. הלוואי וכל טיול שנשתתף בו בעתיד יודרך על ידה.
לביא
היי דלית ,
מאוד נהניתי בטיול … תודה רבה על הכל .. שירבו מדריכים כמוך ❤ ומטיילים כמוני…
פריד
דלית היקרה,
ברצוני לכתוב לך כמה מילים על החוויה שהייתה לי בביקורי באיטליה בהדרכתך. דלית, את אישה מקסימה מלאה בחיוניות ומשדרת אנרגיה חיובית לסובבים אותך. בהדרכתך השכלנו הן מבחינה היסטורית והן מבחינה אומנותית, המסרים שהעברת לנו נקלטו חזק, כי זה יצא מתוכך באהבה למקום ומהעומק. שיגרת עוצמה של ידע ותמיד עם סבלנות ואורך רוח את אישה עם עדנה ואיכותית. אשמח להצטרף בטיולים אחרים. אני רוצה לסיים את המכתב בהמון תודה, ומאחלת לך הצלחה להמשך דרכך.
פוריה
רוצה להודות לך ולצוות סולו איטליה, על טיול מופלא וחוויה משפחתית שלא תישכח. זכינו במדריכה מופלאה, הלו היא דלית, שידעה לנתב את הדרך, הייתה קשובה לכל אחד מבני המשפחה, נתנה פתרון יצירתי לכל בעיה, והכל בדרכי נעם ושלווה. הכל תוכנן והוסבר ואורגן במקצועיות רבה. תודה על הפתעה של פיקניק מהנה. התאהבנו בארץ המגף. אז מסור לכל מי שלקח חלק, ונתראה בחלקים האחרים של הארץ המופלאה.
דורית
לאחרונה חזרנו מטיול “נוטלה” של חברת סולו איטליה – טיול מעניין ומרתק בנופים היפים של מחוזות פיימונטה וליגוריה בצפון מערב איטליה. ברצוננו להביע את הערכתנו ותודתנו המיוחדת למדריכת הטיול דלית קצנלנבוגן. המדובר במדריכה מעולה שהצטיינה בכל מישורי התפקוד הנדרשים ממדריך ברמה הגבוהה ביותר. המצוינות שלה התבטאה ברמת הידע וההדרכה, ברמת הארגון ופתרון בעיות שהתעוררו וביחס האישי והאנושי לחברי הקבוצה. לא יהיה זה מוגזם לומר שדלית היא אישה נדירה. לאורך כל הטיול, היא הייתה בו -בזמן מרוכזת במשימה של העברת ידע תרבותי, היסטורי, קולינרי באופן רהוט ומרתק וכן הייתה כל העת ערה לסביבתה, אישית מאד, רואה כל אחד ואחד, קשובה, מכילה, פותרת בעיות, מפנקת ומפתיעה. היא שמרה על שלווה ורוגע ואפילו לרגע לא ניכר עליה קושי או מאמץ, למרות ההשקעה המוחלטת והרצופה לאורך שעות רבות בכל יום. תמיד מחייכת, תמיד נכונה לכל. דלית היא מדריכה שגורמת לאנשים ללכת אחריה ולזרום איתה. לאורך כל הטיול, אנשים דברו ביניהם ושיבחו את תפקודה ואופייה. היא תרמה באופן ישיר לאווירה בקבוצה , שהייתה טובה מאד. בקיצור- מושלמת. הטיול היה מאורגן למופת נשמח לשוב ולטייל בטיולים של סולו איטליה בכלל, ובהדרכתה של דלית קצנלנבוגן בפרט.
נירה וחגי בן אריה
טיול לדרום איטליה – “לימונצ’לו” 2015 (מילים בסיום הטיול)
הפעם הוחלט על טיול לדרום איטליה. אמנם, מזג האוויר מבשר גשם, אך זה לא ירתיע אותנו. הצטיידנו בחברים טובים והוספנו גם בני דודים ויצאנו לדרך. ידענו שנוסעים לאזור מאוד יפה: נופים מדהימים, הרים וגאיות, ימים ומפרצים. נפולי וסורנטו, סלרנו ופומפיי, הווזוב ופאסטום, ועוד ועוד.. מה שלא ידענו הוא שנכלא לחבורת אנשים שכזו, צעירים ומבוגרים שמהר מאוד הפכו לקבוצה מגובשת. ומה שעוד לא ידענו הוא, שתדריך אותנו בחורה כמו דלית. מובילה בביטחה, מסבירה ברהיטות, מתקתקת את המסלול: אוטובוס וסירה, רכבל ומעבורת, אין עיכובים ואין בעיות. סבר פניה מקבל וחייכני, נותנת מענה לכל שאלה ובקשה. סבלנית ורגישה לכל אחת ואחד, והכל ברוח טובה. תודה דלית, נעמת לנו מאוד. שמחים שפגשנו בך ושמחים שטיילנו איתך.
אורי סנדרוביץ
שלום רב,
אני ואשתי השתתפנו בטיול אופרות, מרץ 2016. אני מבקש להביע את הערכתנו ותודתנו לכל הצוות אשר היה מעורב בתכנון וביצוע הטיול. זאת הפעם השלישית שאנו משתתפים בטיולי סולו-איטליה ומשלושתם חזרנו מרוצים מכל הבחינות. דבר שלא יכולנו לומר כאשר חזרנו מטיולי חברות אחרות. מירב ברק טרחה ומצאה אופרות מעניינות, בסמיכות זמן ומקום. ללא ההרצאות המשכילות שלה לא היינו מבינים את כל רזי המוזיקה והעלילה וכנראה שהיינו נהנים פחות. המדריכה, דלית, פעלה מצויין מכל הבחינות. הטיול נמשך ללא כל תקלות וללא כל קושי. ההסברים שלה על נושאים ומקומות שונים לאורך הטיול, היו מעניינים, מספיקים ולא המכבידים. היחסים שלה עם הקבוצה יצרו אווירה נינוחה. ואנו הרגשנו שזכינו לטיפול אישי. הטיול תוכנן היטב. לא הרגשנו מותשים ולא היה בזבוז זמן. המלונות היו מצויינים, ממוקמים באזורי פעילות ולמרות זאת, לא סבלנו מרעש. הארוחות היו טובות מאוד ואפילו אני, כטבעוני, קיבלתי מנות מתאימות. הטיפול שקיבלתי טרם היציאה לטיול ובעיקר ע”י מישל, היה הוגן, מסור ומתחשב ונתן תשובה לכל הבקשות החריגות שלנו. ועל-כן תודה.
אהרן וחוה גולדשטיין
הי דלית,
אין כמוך, עוד לא סיימתי להעלות את התמונות במחשב וכבר הגיע הסיכום שלך שעוזר לי ומסדר את התמונות לפי הסדר, ההסבר והזמן. אני אומרת- חזרתי מטיול עם דלית!!!! ואחר כך לאן היה הטיול מכוון שזה אכן סדר הדברים. הדאגה שלך לכל אחד ואחת מאיתנו. כל אחד לפי צרכיו (שנמסרו לך לפני הטיול בשיחה אישית ממך אלינו), לא היה צורך להזכיר דבר, לא נחת עד שאחרון המטיילים קיבל את ארוחתו, את חדרו ואת כל בקשותיו. הכל בשקט, בדיסקרטיות ובחיוך. תקשרת עם נותני השירותים המקומיים בדיוק ובהחלטיות, בכל מקום כבר חיכו לנו וקיבלו אותנו בסבר פנים יפות. הידע שלך, שטף הדיבור שלך והנעימות נתנו לכל הטיול אווירה טובה, נינוחה ובטוחה. קיבלת קבוצה של “צעירים” שאכן התנהלו ממש כצעירים בהנהגתך. אנא מיסרי למישל את אהבתי ותודתי על הדאגה והלוגיסטיקה שלה. כתבתי רק קצה קציהו של שיר ההלל שלי עליך – כדי שלא תסמיקי. העבירי בשמחה את תודתי לחברת סולו איטליה. אני באמת מקווה לשוב ולטייל איתך!!!!
מיכל שיינפלד לוי
לכבוד מר יאיר די קסטרו וגב’ אורלי אשכנזי,
מבקשת להודות לדלית קצנלבוגן, מדריכה נפלאה. נסעתי בטיולים לשווקי חג המולד ולטורינו-ג’נובה אותם הדריכה ואני מבקשת לשבח את אופן ניהול הטיול על ידה: הסבריה מקצועיים, הארגון למופת, מסייעת לכל מטייל שנזקק לסיוע ועושה וזאת בשקט ובנחת, משרה אווירה נעימה ומגבשת קבוצת מטיילים זרים ל”משפחה של ידידים”. בכוונתי לשוב ולטייל עמה גם בעתיד.
ד”ר מלכה גאגין
Dear Sir,
A few days ago my wife and I returned from a trip to S Italy organised by your company and under the leadership of your representative Dalit. The trip was well organized and extremely enjoyable – due, in the main, to the attention to detail and help of Dalit. Nothing was too much trouble for her and she made sure that evryone was well looked after – in particular my wife and myself. Please convey our heartfelt gratitude and thanks to her. We hope to take more trips with your company under her leadership. Kindest regards. .
Roy Susman
לדלית התותחית!
אנחנו בטוחים שגם מי שנסע ונוסע בטיולים מאורגנים יודע להעריך את הערך המוסף שאת מביאה לטיול, מעבר לידע השופע שלך והיכולת להעביר אותו אלינו, יש לך היכולת לא לפספס אף אחד, לזהות את הרגישויות של החברים בקבוצה וכמעט להתאים לכל אחד את הטיול האישי שלו, לדעת לעשות את האיזון המדויק בין אגמים, טירות, קניות, תצפיות ואף לקנח בשטרודל וקפה, בפיקניק, באנרגיה, ובג’ינג’יות יחד עם נועם ורוגע. לא נשכח את מי הטורקיז של האגמים טובל וקרצה והנוף המדהים של אגם ברייס, את מעבר ההרים והעמקים, את העם הלדיני בעל השפה, התרבות וההיסטוריה, הממתין עדיין לעצמאות, את שיאי הנופים, את הקניות לאורך הנחל בסוטוגודה ואת הבובות בעיירה. תודה על הכל, אין ספק שנחזור לאיטליה ואולי גם נצפין לאוסטריה כי השארת בנו טעם של עוד!!!
מטיילי “קיץ בדולומיטים”
רצינו לומר תודה רבה על טיול מהמם עם מדריכה מהממת, המסלול היה מקסים, נופים מרהיבים, בתי המלון היו ברמה מעולה, האוכל היה מצויין, קבוצה איכותית ביותר, אוטובוס חדש, נהג מקסים ומקצועי ביותר שנהג בכבישים צרים ובדרכים קשות בצורה הטובה ביותר, דלית היא מדריכה מהממת ומקסימה, עם יחסי אנוש מעולים, שמה לב לכל פרט, מתייחסת לכל בקשה, נעימה, בעלת ידע רב מאד, זו הפעם השנייה שאנו נוסעים לחו”ל עם סולו איטליה ונהנים מאד, ובע”ה שניהיה כולנו בריאים זו לא תיהיה הפעם האחרונה.
אבנר טלי ושיר מקתם שלמה וכוכי דוידי
ב- 14.7.2016 השתתפנו בטיול להרי הדולומיטים באיטליה. ברצוננו להביע את שביעות רצוננו מהמסלול הנבחר שכלל נופים מדהימים ואתרים מרשימים. הטיול היה בלתי נשכח, מרתק, ומהנה. חווינו חוויה נפלאה שריתקה את חברי הקבוצה מהנופים ומעוצמת איתני הטבע. במיוחד רצינו לציין את דלית על הדרכתה המעולה, האווירה הטובה שהשרתה והאִכפתיות הרבה שגילתה כלפי האנשים בקבוצה. היא התגלתה כאשת שטח וארגון מעולה, בעלת כושר מנהיגות טבעי, אנושית, מנוסה מאד, רגישה, נינוחה, סבלנית וחייכנית. ובעיקר ידעה להסביר בצורה ברורה ולא מכבידה. שפע ידיעותיה בנושאים שונים ומגוונים וברמת ידע אנציקלופדי נבע כמעיין המתגבר. בעיקר על היותה בלתי נלאית ומשתדלת כל הזמן להעשיר אותנו בידיעותיה עוד ועוד, כך “שיותר משהעגל רוצה לינוק רוצה הפרה להניק” אימרה זו מוצאת את ביטויה המלא בדלית !!!. הרשימה אותנו במיוחד העובדה, שכבר בבוקרו של היום הראשון כשנחתנו בוורונה והמתנו לקבל את המזוודות ליד המסוע, דלית פנתה לכל אחד מחברי הקבוצה בשמו הפרטי כאילו הכירה אותנו מימים ימימה. מה שלא קרה לנו באף טיול קודם !!!. עד היום נסענו בטיולים מאורגנים בחברות שונות ודלית היא אחת המדריכות הטובות שפגשנו.
היא פשוט מ ק ס י מ ה !!! לסיום אין ספק שדלית היא נכס יקר לסולו איטליה ובעיקר לנו – שהיינו במחיצתה שבוע ימים.
עמי ובנצי בונה
חזרנו היום מטיול משפחות בצפון איטליה- קודם כול תודה לך חזרנו משבוע של כייף גדול מלא חוויות בעיקר ובזכות המדריכה דלית המהממת מלאה בידע, באנרגיות ובטוב לב, סבלנית, מדברת בנועם, דואגת שתמיד לכולם יהיה טוב ושכולם יהיו מרוצים גם הורים וגם ילדים תמיד קשובה לכול בעיה אישית קבוצתית ובכלל הפכה את הטיול למקסים והשרתה אווירה של רוגע לא יכולנו לבקש יותר תודה.
משפחת ניסן
שלום מישל, .
חזרנו בשלום מהטיול. האדמה לא רעדה. כבר יצאנו עם סולו איטליה בעבר שלוש פעמים וציפינו שגם הפעם הכול יהיה בסדר. אבל הפעם הטיול היה, מכל הבחינות, מעל ומעבר למה שיכולנו לדמיין ומדי יום חיכו לנו הפתעות חדשות לטובה. סולו איטליה עושה באמת מאמץ לתת את המקסימום האפשרי ולא רק לצאת מדי חובה (אם בכלל), כמו חברות אחרות. הרגשנו שסולו איטליה מפנקת אותנו. התכנון היה עשיר ולוח הזמנים היה מתואם היטב עם הגורמים השונים. הכל פעל חלק. דלית עושה את עבודתה בחריצות, נאמנות, מקצועיות וכישרון. כנראה שהרבה קשור לאהבתה לאיטליה וליחסה הטוב לבני-אנוש. אני מקווה שנמשיך עם סולו איטליה, לחרוש את איטליה היפה בטיולים נוספים.
אהרון גולדשטיין
שלום לכן נסענו אתכם בטיולים רבים (אם כי התברר לי שאנו לא השיאנים) ואחרי כל טיול לא החמצתי הזדמנות להודות לכל אנשי סולו איטליה בעד ההנאות שזכיתי להן במשך הטיול. מחד אני כבר חושש שמכתבי התודה התחילו לשעמם אתכם אבל מאידך, אם לא אכתוב, אתם עלולים לפרש את שתיקתי בכך שהפעם נהנינו פחות, דבר הרחוק מהאמת. אז נכון כמו בכל הפעמים הקודמות, המלון היה מצוין, דלית המדריכה הייתה מצוינת, האוטובוס והנהג היו מצוינים, התכנון והביצוע היו למופת, והצ’יופרים הקטנים תרמו לאווירה הטובה. בנוסף הפעם זכינו לחברתה של מישל שאומנם הורידה מאוד את הגיל הממוצע של הקבוצה, אבל הוסיפה מרץ ורעננות לכולנו. הטיול הזה, נבדל מהטיולים אחרים שלנו אתכם, בכך שהאזור המאוד מיוחד הזה, לא נמצא בתכניות הטיולים של חברות אחרות. הוא תוכנן ובוצע בזכות הידע הרב של דלית, ברמה הגבוהה של טיול גאוגרפי. נחשף בפנינו עולם יוצא-דופן שמבלי הטיול הזה, לא היינו יודעים על קיומו. מועד הטיול נבחר בחכמה ובהצלחה רבה וע”י כך זכינו לריאות מצוינת שאפשרה לנו לצפות יום-יום, בהרי הדולומיטים ובמלוא הדרם. חששנו מעט מהטמפרטורות הנמוכות של העונה, אבל בזכות הייעוץ שקיבלנו מדלית לפני הנסיעה, התברר שביגוד מתאים מתגבר על העניין, ללא כל בעיה. ועל כל אלה תודה ולהתראות בטיולי השנה הבאה
אהרן וחוה גולדשטיין
לקראת סיום הטיול של חברת “סולו איטליה” בהנהגתך, ברצוני להוסיף עוד מספר מילים שלהערכתי מבטאות גם מחשבות ותחושות של אנשים נוספים בקבוצה. דלית- בשבילנו הינך מדריכת טיולים בדרגה גבוהה! מעבר ליכולות הארגוניות שלך בהובלת הקבוצה, הנך שופעת ידע ותובנות באשר לאיטליה בכלל ולתרבותה בפרט, ובעלת כשרון מופלא להעביר את המסרים בעניין רב, בקלילות ובמידתיות. גם השפה האיטלקית השגורה בפיך הוסיפה נופך לעניין למותר לציין את אישיותך המקסימה (נגישות), רגישה, עדינה, חמה והומוריסטית שהוסיפו עומק, התעניינות והנאה לחוויית הטיול איתך. אני אישית הרגשתי אושר רב לאורך כל הטיול. הרבה תודות מחבקת אותך ומאחלת לך בריאות כדי שתמשיכי להדריך וליהנות ממה שיש לך
מירית דותן

נורית שלום,

רוצה להודות לך על השירות האדיב והמסור בעת הרשמתי לטיול לאומבריה.
כמו כן, לדלית המדריכה המדהימה!!!
דלית, על אישיותה הנעימה הובילה אותנו למחזות מעניינים ומרתקים בחבל ארץ זה באיטליה, תוך עניין וביחס אישי ורגיש.
ועל כך מודה לה.
רצ"ב שאלון שביעות הרצון.

תודה רבה!

מלי הלוי

דלית שלום,

קודם כל מודים לך מאוד על טיול מהנה בהדרכתך האישית וביחס האישי שראוי לציון .

הדרכתך מעולה ומקצועית ורואים שאת נותנת את כל הנשמה בכדי שהטיול יהיה מוצלח ומהנה.

בטיול בעמק אאוסטה חווינו המון חוויות מרתקות וראינו נופים יפים ומופלאים.

להתראות בקרוב בטיול הבא.

יהודית ויהודה

23-29.6.2022

טיול קיץ 2022 עמק אאוסטה 1

ראשית ולפני הכל

תגידו כולכם יחד בקול:

קצנלנבוגן קצנלנבוגן קצנלנבוגן

ומי שיתבלבל – את הטיול מהתחלה יחל..

ובהמשך כיאה וכיאות

נשפוך על ראשך דלית – דלי של מחמאות.

את ! – משהו מיוחד!!

היפרפרית שלא נחה לרגע,

מארגנת למופת בשקט ורוגע.

בשער מתבדר או אסוף,

בפרצוף מכוסה או חשוף,

תמיד חיוך מפציע

ואל כל אחד מגיע.

תודה מכולם תודה!

הנה השבוע בין רכס להר

בעמק אאוסטה כמעט עבר,

ויוה איטליה זרם המידע ,

וגם על כך נגיד תודה ,

ומה היה לנו אתמול? – המון ירוק וכחול

ומה יהיה לנו מחר? שלג לבן? או אפור  וקר?

ובאיזו מסעדה נאכל? ומה יהיה בתפריט?

המון הפתעות!-

אבל זה ייקח 3 שעות..

תודה מכולם תודה .

יש שטיילו עמך פעמיים ויש שאפילו שלוש

ואני רק פגשתיך – ומיד אהבתיך.

ושוב נריע יחד בקול

קצנלנבוגן קצנלנבוגן  מהר

כי הנה זה תיכף יגמר

תודה תודה מכולם תודה

ובמטותא – תודה לכולכם על החברותא

 

יוני צין

יוני צין

שלום סולו איטליה ..
חזרנו מטיול בעמק אאוסטה ביום חמישי ה7/7
ברצוננו להביע את מלוא הערכתנו למדריכה המדהימה דלית.
דלית הנהיגה טיול שלישי שלה ברצף באיטליה...לא הרגשנו ממנה עיפות וקוצר רוח ..הכל נעשה בצורה נעימה ושקטה עם רצון של דלית שכולם יהנו..וירגישו בנוח..
פתחה לפנינו צוהר להכרות נוספת עם איטליה וההיסטוריה שלה..
הבחירות של דלית למיקום המלון ומסלול הטיול גרמו לנו להרגיש עד כמה היה חשוב לה מבאי הטיול שיהנו ויחוו יחד איתה את מה שהיא אוהבת באיטליה..
דלית הצלחת בגדול 😊..וההוכחה שחזרנו לטיול נוסף איתך, והבאנו זוג חברים חדש שיהנו גם..
תודה לך דלית ..על הכייף והאושר שחווינו איתך..על ההרגשה שנתת שאנחנו יכולים...על החיוך והדאגה בכל מקום ומקום ..לוודא שכולנו מרוצים ומסופקים..
את מי שאת כל כולך היא זאת שעושה את הטיול למיוחד...( אפילו גרמת לי להחסיר פעימה בסוף..🤪) מקווים ומצפים לעוד טיולים איתך..
אשרי החברה שיש לה מדריכה כמוך...
מלווים אותך באהבה גדולה ביום יום שלך
עדנה ויוסי
קבוץ בית ניר🌹🌹🌹

עדנה ויוסי

תודה רבה דלית יקרה על המתנה לחיים שקיבלנו בטיול הזה .לולא את קותי לא היה יוצא לשום מקום. ואני זכיתי בעוד טיול שללא ספק מאריך חיים. תודה אוהבת אותך מאוד. ומי יודע אולי ניפגש שוב❤💛🧡

מטיילי טיול עמק אאוסטה

תודה ענקית לך דלית האחת והיחידה שלקחת אותנו לגן עדן וגם החזרת אותנו בשלום ממנו.
חיבוק גדול.🌷⚘❤

מטיילי עמק אאוסטה

שלום רב,
חזרנו לפני כמה ימים מטיול קסום בעמק אאוסטה.
הכל היה מושלם.
במקום לכתוב מכתבי תודה עם סופרלטיבים נאמר רק שדלית כאדם וכמדריכה היא
נכס לחברתכם ובמעט המלים האלה אמרנו הכל.
תודה מקרב לב
יעל ופרדי אלרן

יעל ופרדי אלרן

שלום רב,

חזרנו מטיול בפריולי ונציה ג'וליה, בהובלת והדרכת האחת והיחידה-דלית קצנלנבוגן.

הפעם הצטרף אלי בעלי, לראשונה, אחרי 6 טיולים שלי עם דלית. כל שאומר הוא על דעת שנינו.
התברכתם במדריכה ייחודית. בנוסף ליידע עשיר, לדלית תכונות רבות נוספות שאין בכל מדריך, טוב ככל שיהיה.
יש בה שלווה, נינוחות, חן, ענווה, סבלנות, יכולת השריית ביטחון סביבה, אמפטיות, שימת לב לכל פרט ופרט, קטן כגדול- הן בשמירת תכנית הטיול על כל פרטיה והן בעזרה דיסקרטית לכל מטייל ומטייל. פתרון כל בעיה בלא פגיעה בזרימת הטיול. דאגה בלתי פוסקת לכל אחת ואחד, תוך שמירת לוח הזמנים שזרם כל כך חלק.
התקשורת שלה עם הצוות הפריפרי, הנהג, המדריכים המקומיים, המלונות והשירותים, היא מעל ומעבר.
המדריכים חיכו בזמן, במלונות המתינו לנו, החדרים חולקו בזריזות, הארוחות היו עשירות ובשפע, לא חסר דבר. בנוסף צופרנו מדי פעם בשתיה ותוסף, שלא היו בתכנית.

לאורך כל הטיול, גם בזמן הפנוי, דלית הייתה בקשר צמוד עם כל מטייל וענתה על כל צרכיו.

אוכל להמשיך במחמאות לאורך שורות רבות, אבל העובדה שאני שבה ובוחרת בטיולים עם דלית, אומרת דרשייני, כך שאין צורך להוסיף.

דלית היא נכס יקר ביותר לחברתכם, שימרו עליה.
אשמח להוסיף ולטייל איתה ואיתכם בכל טיול חדש שתוציאו.

כמו כן מיסרו תודה לנורית שעזרה והייתה זמינה באדיבות בכל שאלה ובעיה שהתעוררה.

שתהיה שנה טובה, בריאה ופוריה לכולנו.
מיכל שינפלד

מיכל שינפלד

היה נפלא
למדנו המון
ראינו המון
הארוחות היין החם היה נפלא
המלון היה מעולה, המשפחה בעלת המלון נהדרת והיה כיף לשתות שם בבר.
דלית כמובן אין מילים כל מילה טובה שאת מכירה ראוי לכתוב עליה . יודעת, נעימה, חכמה, קשובה, ועוד המון טוב. בזכותה הקבוצה שהיתה מאתגרת הצליחה להיות קבוצה נעימה.
בקיצור דלית אין מספיק מילים.

תודה ונחזור באביב

אירית חפץ, טיול שוקי חג המולד

אין על דלית! היא מעולה מכל הבחינות וכמובן שאתכנן לצאת לטיולים נוספים בהדרכתה.

לנדאו רעיה

רעיה לנדאו - טיול טעימות אביב באומבריה

שלום רב,
זה עתה חזרנו מטיול "טעימות אומבריה".
חובה נעימה לי לציין את איכות ההדרכה וכן את אישיותה של דלית קצנלנבוגן.
הידע של דלית הוא רחב ועמוק ומשתרע על מספר רב של תחומים.
יש לה רצון ויכולת לחלוק אותו בנדיבות עם משתתפי הקבוצה.
נועם הליכות ורוגע גם ברגעי לחץ ומתח-והיו כאלה בטיול שלנו- הם נדירים וראויים לציון.
דלית מתייחסת לתפקידה הרבה יותר מהדרכה כשמה היא, היא מרגישה אחריות מרגע הפגישה בשדה תעופה בן גוריון ועד הגעת המזוודה האחרונה בחזרה...
אין לה הפסקות...
דלית קשובה לנו, סבלנית, היא שומעת ורואה כל אחד ואחת ומוצאת מענה לכל שאלה, בעיה/בקשה קטנה כגדולה.
היא שופעת רצון טוב ואהבת אדם.
המסלול היה מתוכנן לתלפיות בהתחשב ביכולות שלנו.
אנחנו זכינו!
אומבריה נפלאה גם בזכות דלית...
נשמח להמשיך לטייל עם דלית.

בברכה
טניה ולוי לצמן

טניה ולוי לצמן - טעימות אביב באומבריה

נורית שלום.
אתחיל מדלית שמאחר וזו פעם ראשונה שאני נוסעת איתה, הוקסמתי. הידע העצום אבל לא "טוחנת". ההכלה שלה את כל אחד מהמטיילים ולא סוד שיש גם קרציות... וכל מיני אגואיסטים שדורשים תשומת לב עודפת.
הכל ברור ופשוט באמת יוצא מן הכלל.
העובדה שהטיול כלל ארוחות משותפות ובנדיבות ובמגוון רחב של אפשרויות היה מצוין וזה בהחלט לזכותכם. מיקום המלון היה מדויק. במרכז של כל דבר בלי לפחד להסתובב לבד.
באמת היה מצוין. הראיה? כבר נרשמנו לעוד טיול.
גם השרות שלך, נורית, בנחת באופן מסודר ותשומת לב לבקשות, תודה!

הדס קרליץ גורפיל