יאיר די קאסטרו

אלוהים נתן לי במתנה הורים ילידי איטליה שבזכותם גדלתי על התרבות האיטלקית על כל המשתמע.
כמי שעוסק כל חייו הבוגרים בתיירות בארץ המגף, אין דבר שאני אוהב, חולם ונהנה יותר מאשר להדריך באיטליה.

טיול באיטליה אינו רק היסטוריה ואומנות. כמי שחי את התרבות האיטלקית משחר ילדותו, מטרת הדרכתי את הנוסעים באיטליה – לחבר ביניכם הנוסעים לתרבות, המנטליות והמאכלים בארץ המגף.

מקום אהוב באיטליה: כמו לשאול הורים איזה ילד הם הכי אוהבים אבל אם אני עם חבל על הצוואר ומחוייב למקום אחד ויחיד אני חושב שקו החוף האמלפיטאני הוא המקום שבו אני תמיד חוזר ומנסה להבין איך משה רבנו לקח שמאלה במקום ימינה………….

מאכל איטלקי אהוב: ארטישוק בנוסח יהודי רומא – את מה שסבתי ז”ל הצליחה להוציא מאותו סיר ישן ורעוע כבר יותר מ-40 שנה – אף אחד לא הצליח לשחזר עד היום.

יצירת אמנות אהובה: אני חושב שיצירתו של טינטורטו בסקאולה סאן רוקו בונציה היא משהו שקשה לתפוס מבחינת כמות פרטים ועוצמת רגשות.

לקוחות ממליצים

מכתב תודה ליאיר די קאסטרו. חזרנו מטיול משפחות בצפון איטליה, בהדרכתך. (טיול של בנק לאומי). החוויה הייתה מאלפת וחבל שנגמרה. הפגנת בקיאות בלתי רגילה ואהבה גדולה לאיטליה ולמקצועך. הצלחת בצורה נהדרת לרתק את כל הקבוצה. ילדים קטנים ומבוגרים כאחד, נכבשו בקסמי איטליה וכל זאת בזכותך. גם את ה”שעות המתות” של הנסיעות באוטובוס ידעת להעביר בנועם בהפעלות ומשחקים. עבורנו, כמשפחה, זה היה טיול ראשון מסוגו ונהנינו מכל רגע. אנו רוצים להודות לך על חוויה נהדרת שהותירה טעם של עוד . הרבה הרבה תודה.

משפחת קריגספלד
היה טיול ענק. יאיר די קאסטרו ושאול בן אדרת פינקו אותנו באופן יוצא דופן במשך כל הטיול ודאגו להפתיע אותנו לטובה בכל הימים והפעילויות, בזכות יכולתם המקצועית ולא פחות בזכות האישיות הכובשת והמרתקת של יאיר ושאול ובזכות יכולתם להעניק לקבוצה הכל בגובה העיניים בנועם ובסבלנות . זכינו לחוויות נהדרות בתחום הקולינארי בחבל ארץ יפה וקסום, ויאיר חלק אתנו ידע עמוק באופן מרתק ביותר. באופן עצמאי לא היינו יכולים לחוות חוויה כל כך עמוקה. תודה גדולה לסולו איטליה ולשף שאול בן אדרת.
שמואל קניג