שרה קמינסקי

שרה קמינסקי

ישראלית, בוגרת אוני' ת"א לאומנות וספרות משווה, מאסטר להוראת השואה מטעם "יד ושם", מרצה לעברית ולתרבות ישראלית באוני' טורינו ופעילה תרבותית בקהילה היהודית. יותר משלושים שנה חיה בטורינו, בגבעות הירוקות העוטפות את עמק הפו. עיר מלכותית ומאופקת, עשירה באומנות, מיוחדת בברוק הפיימונטזי המעצב את ארמונותיה, מרכז של מוזיאונים, ג'אז, קולנוע, אוכל נהדר, פסטה, שוקולד וקפה מהטובים באיטליה והמון צעירים בפיאצות. עיר נגישה להרי האלפים, לאגמים בצפון פיימונטה ובנסיעה נינוחה מגיעים אל החופים המדהימים של ליגוריה. אני אוהבת טרק וקולינריה ושמחה להוביל סקרנים לפינות חמד בעיר, לאזורי הכרמים באלבה, לאגמים הגדולים בצפון או לבתי הכנסת היפיפיים של פיימונטה. נטייל, נטעם גלידה או זביונה ונדבר על פרימו לוי, ריטה לוי מונטלצ'יני ונטליה גינצבורג. מסע של כיף איטלקי, המהווה מזה שנים את מרכז חיי.

דוברת עברית, איטלקית ואנגלית.

לקוחות ממליצים

הטיול המשפחתי והקולינרי עם שרה היה חוויה בלתי נשכחת. האתרים בליוויה והמלצתה של שרה
השאירו את חותמם. התירגום והנסיון המצטבר של שרה יצרו חוויה מיוחדת בכל הטיול. אתרים אלה
כללו ביקורים ביקבים גדולים ויקבים משפחתיים, מגבנה (מפעל ליצור גבינות), כרמים, עיירות ציוריות, מסעדות איטלקיות אותנטיות וחוויה בלתי נשכחת של "ציד" פטריות כמהין עם אלדו ושני כלביו
הנאמנים והמאומנים. מומלץ בחום. אין לנו ספק שנחזור. מחכים למפגש הבא עם שרה.

 

אילן אור-יסוד המעלה

רציתי לערוך טיול בעקבות הקולינריה של מחוז פיימונטה וחברה הכירה לי את שרה, שגרה בטורינו מעל 30 שנה.
שרה לקחה אותי למוסדות המוכרים בעיר וגם לשכיות החמדה הקולינריות המקומיות. המליצה על מנות וליוותה אותי בסיורים מפתיעים אצל יצרנים קטנים ומסורתיים בחבל הארץ בעל המסורת הקולינרית העשירה כל כך.
הידע של שרה וההיכרות הבלתי אמצעית שלה עם האתרים ההיסטוריים ואנשי המקום העשירו את הטיול בידע וחוויות שספק רב אם הייתי מוצאת בזכות עצמי.

דפנה, קיבוץ מגל

היי יאיר,

חובה לציין לטובה את השבוע שעברנו בפיימונטה (17.4.22-23.4.22) בהדרכתה של שרה.
ידע, נועם הליכות ובקיצור כל מה שמצפים שיהיה בארסנל של מדריך/ה.

שבוע טוב,
דודי

איטליה?

תנו לנו לעשות לכם את הטיול...

© כל הזכויות שמורות לסולו איטליה