שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

רומא באוירת חג המולד

בהדרכת: רחל ספיר

20.12-24.12 סמינר אמנות ברומא

כל מקום בה הוא זיכרון: של יופי, של טעם, של אהבה. יש בה יופי והרמוניה, שאין בשום מקום אחר בעולם. כל פינה בה מספרת לנו סיפור. היא נצחית, היא מרגשת, היא מזמינה, היא מוזיאון פתוח – רומא Amor

 

רומא מזרקת המשאלות
20.12 יום שלישי - תל אביב - רומא – סיור טעימות – סיור כיכרות

בשעות הבוקר נמריא לרומא בירת איטליה. נצא לסיור פנורמי להכרה ראשונית עם עיר הנצח, שהיא כמו מוזיאון פתוח. נמשיך ל Street Food, סיור של טעימות ממיטב מעדני העיר המיוחדים, כמו: הסופלי Suppli הכי טעים, פרחי הקישואים הממולאים בגבינת המוצרלה ואנשובי Fiori di Zucchine, והארטישוק היהודי המיוחד מכולם. נמשיך לסיור רגלי בכיכרות מרכזיות: בפונטנה די טרווי (מזרקת המשאלות), המדרגות הספרדיות, רחוב הקניות המפורסם "ויה קונדוטי" ופיאצה קולונה. נסיעה למלון וארוחת ערב.

רומא באוירת חג המולד
21.12 יום רביעי- מוזיאוני הוותיקן ובזיליקת סן פטרוס – הפנתיאון – פיאצה נבונה

את חלקו הראשון של היום, נקדיש למדינה הקטנה בעולם, היושבת בלב ליבה של בירת איטליה – מדינת הוותיקן. נתחיל בביקור במוזיאונים בהם נראה, בין היתר, את אפולו בלבדרה, לאוקואון ובניו, החדרים של רפאל והקפלה הסיסטינית, בה נראה את הכיפה המרהיבה, אותה צייר מיכלאנג'לו. משם נמשיך לביקור בכנסייה הגדולה ביותר בעולם – הבזיליקה על שם פטרוס, בה נראה, בין היתר, את "הפייטה היפה" של מיכלאנג'לו ואת הבלדקינו של ברניני. את שעות אחר הצהריים נקדיש לביקור במקדש כל האלים – הפנתיאון; השריד הרומי שנותר בשלמותו ונסיים בפיאצה נבונה שבמרכה נראה את מזרקת ארבעת הנהרות, אותה יצר ג'אנלורנצו ברניני. חזרה לבית המלון. ארוחת ערב עצמאית.

רומא באוירת חג המולד
22.12 יום חמישי– וילה פרנזינה – הגטו היהודי

את היום נתחיל בביקור באחת מן הווילות היפות ביותר בעיר - ווילה פרנזינה, בה צייר רפאל, יחד עם אמנים נוספים, את סיפור אהבתם של פסיכה ואמור וציורים מרהיבים נוספים. משם נלך לגטו היהודי בו נבקר בבית הכנסת הגדול ובמוזיאון היהודי. זמן פנוי לשוטטות בעיר הנצח, בתקופה שלפני חג המולד וליהנות משפע החנויות ובתי הקפה. חזרה לבית המלון ארוחת ערב.

רומא באוירת חג המולד
23.12 יום שישי– גלריה בורגזה – סנטה מריה מג'ורה – קפלה קורנרו – סן פייטרו אין וינקולי

את היום נתחיל בגלריה בורגזה, בה נמצא אוסף אמנות מיוחד. נראה, בין היתר, את "אפולו ודפנה" ופסלים מרהיבים נוספים של ברניני, "פאולין בורגזה" של קנובה וציורים של קאראווג'ו. נמשיך לביקור בסנטה מריה מג'ורה – הכנסייה העתיקה ביותר ברומא, נבקר בקפלה קורנרו - בה נראה את "האקסטזה של סנטה תרזה" המרגשת והמפתיעה ונחתום בביקור בכנסיית סן פייטרו אין וינקולי, בה נתרשם מיצירתו המופלאה של מיכלאנג'לו – פסל משה. חזרה למלון וארוחת ערב.

קולוסיאום רומא
24.12 יום שבת– הפורום הרומאי - הקולוסיאום

נקדיש את יומנו האחרון לשני אתרי חובה מן התקופה של האימפריה הרומית. נתחיל בביקור בפורום הרומאי – מרכזה הרוחני, כלכלי ותרבותי של רומא העתיקה, בין היתר נראה גם את שער טיסוס, שנבנה במאה הראשונה לספירה. משם נמשיך לביקור בקולוסאום – האמפיתיאטרון הרומי המרשים, בו נלחמו אדם מול אדם ואדם מול בעל חיים. נסיעה לנמל התעופה וטיסה חזרה הביתה.

 

יציאה

2022-12-19

חזרה

2022-12-23

מחיר

1395

מחיר מבצע

1353

המדריך

חברת אלעל

20.12 ת"א – רומא 06:10 -09:00

24.12 רומא – ת"א 20:15 -00:35

חלוקת לילות בטיול

4 לילות ברומא

המחיר כולל

טיסת שכר לרומא וחזרה, מיסי נמל ובטחון.
4 לילות בבית מלון מרכזי בדרגת 4* על בסיס ארוחת בוקר Buffet.
3 ארוחות ערב במלון ובמסעדות מקומיות
אוטובוס תיירים ממוזג ונוח, לביצוע תוכנית הטיול.
כניסות וביקורים כמתואר בתכנית
מדריכים מקומיים על פי הנדרש
תשר לנותני שירותים בחו"ל. (למעט דמי סבלות בבתי המלון)
מערכת שמע (אוזניות) לכל נו

המחיר אינו כולל

בדיקת אנטיגן / PCR בישראל ובאיטליה
תשר למדריכי הטיול (מקובל 5 יורו לאדם ליום)
כל מה שאינו תחת הסעיף "המחיר כולל".

מחיר לאדם בחדר זוגי: 1395 €

תאריך יציאה
בחירת סוג החדר
שם פרטי
שם משפחה
אימייל
טלפון
הערות
חשוב: התוכנית נבנתה ותוכננה על פי מצב התחלואה והקורונה בישראל ובאיטליה ביום פרסום הטיול (10.10.21). באם תשתנינה ההנחיות עד למועד יציאת הטיול ואו במהלכו, נעדכן בהתאם.

ט.ל.ח

איטליה? האמירויות?

תנו לנו לעשות לכם את הטיול...

© כל הזכויות שמורות לסולו איטליה