סנן לפי...

תאריך יציאה
תאריך יציאה
איזורים
איזורים
תחומי עניין
תחומי עניין

טיולים מאורגנים לאמיליה רומאניה

אמיליה רומאניה הוא מחוז השוכן בלב הנופים הקסומים של צפון איטליה, ומאופיין בנוף ציורי, מורשת קולינרית עשירה, ואזורים כפריים אותנטיים וייחודיים. במסגרת טיול מאורגן לאמיליה רומאניה תוכלו לטייל ברחובות ימי הביניים של בולוניה, בירת המחוז ולהרחיק עד לחופיה של רימיני, הידועה כעיר הקיט הגדולה באיטליה. מסלולי הטיולים שלנו מציעים לכם הזדמנות להתנסות בטעמים מיוחדים, ולהתוודע לתרבות ולקסם האותנטיים של יעד שובה לב זה. הצטרפו אלינו כשאנו חושפים בפניכם את סודותיו של מחוז אמיליה רומאניה, ומבטיחים שכל רגע ורגע מהיום שלכם יהפוך לחוויה מיוחדת.

2395 €

טעימות אביב באמיליה רומאניה

גורמה וערי אמנות

בואו לחקור את אמיליה רומניה

מחוז אמיליה רומאניה השוכן בלב איטליה, מושך אליו מטיילים רבים מ הארץ והעולם, בזכות שפע התענוגות הקולינריים, ההיסטוריה העשירה והנופים היפים. אזור זה ידוע כארץ הולדתם של אוצרות קולינריים איטלקיים מפורסמים כמו חומץ בלסמיקו די מודנה, נקניק הפרושוטו וגבינת הפרמג'אנו רג'אנו, והוא מציע לכם מסע גסטרונומי מיוחד בו תוכלו לבקר בשווקים התוססים של בולוניה ולהרחיק עד לטרטוריות החבויות בכפרים מסורתיים, תוך שאתם מתענגים על הטעמים האותנטיים של המטבח האיטלקי.

מעבר להיצע הקולינרי, במחוז אמיליה רומאניה יעדים נוספים שכדאי לבקר בהם, כמו העיר ראוונה, הידועה בזכות הפסיפסים העתיקים אשר מעטרים את הבזיליקות הביזנטיות שבתחומה. לחקור את הפאר של אדריכלות הרנסנס בעיר פרארה, לראות כיצד ההיסטוריה מתעוררת לחיים בערים המקסימות מודנה ופארמה, ולשוטט בסמטאות הצרות של רובע קוואדרילאטרו בבולוניה, בין שווקים וסדנאות אומנים המציעים הצצה לחיי היומיום בעיר.

סולו איטליה: השער שלכם לכל המחוזות הקסומים באמיליה רומאניה

אם אתם מעוניינים לחקור את אזור אמיליה רומאניה, בסולו איטליה אנו מוציאים מגוון טיולים מאורגנים, וטווים עבורכם חוויה סוחפת אשר מותאמת לרצונות ולהעדפות הטיול שלכם באופן אישי. במסגרת הטיול תוכלו ללמוד את סודות הכנת הפסטה המסורתית, להתפעל מיצירות אמנות של אמנים מפורסמים, לבקר במבנים אדריכליים מרהיבים, וליהנות מחוויית טיול שנותנת מענה לכל תחום עניין ותשוקה.

טיולים מאורגנים לאמיליה רומאניה מבטיחים לכם חוויה מותאמת אישית, עם מדריכים מומחים שמובילים את הדרך, מכירים לכם את העושר התרבותי ויוצרים עבורכם את התשתית לזיכרונות נפלאים.

מוזמנים לצאת להרפתקה ייחודית באמיליה רומאניה

כאשר יוצאים לטיול מאורגן חשוב לבחור בחברה הנכונה. בסולו איטליה מתמחים בטיולים מאורגנים לאיטליה באופן בלעדי, ומבטיחים לכם מסע עשיר בחוויות אשר מתוכנן עד לרמת הפרט האחרון, כך שתוכלו להתמסר לחוויית הטיול. מוזמנים להצטרף לטיול מאורגן שכל כולו כיף, עד שתמצאו את עצמכם מבקשים לחזור לאזור הקסום הזה באיטליה שוב ושוב.

מוזמנים לגלות עוד היום את מסלולי הטיולים המאורגנים שלנו למחוז אמיליה רומאניה! צרו קשר לפרטים נוספים.