סנן לפי...

תאריך יציאה
תאריך יציאה
איזורים
איזורים
תחומי עניין
תחומי עניין

טיול לדרום איטליה

מחוז קמפניה ומפרץ נאפולי: ריח הלימונצ'לו מתערבב עם טעם הפסטה והפיצה הנאפוליטנית הטובה בעולם, המצוקים התלולים של החוף האמלפיטאני אל מול פסגתו המאיימת של הר הגעש וזוב, עתיקות פומפיי, ומנגד- נופי קאפרי וזיכרונותיו של אקסל מונטה, קרמיקה צבעונית על רקע כביסה צחורה מתנפנפת בסמטאותיה הצרות של נאפולי. הדרת הפסלים, הציורים והפסיפסים שבמוזיאונים, ובחוץ – אנשים בכל מיני צבעים, המולת הרחוב והחנויות. וגבוה גבוה – צלילי מוזיקה שמימית בראוולו!
טיול מאורגן בדרום איטליה יכול להיות בחבל קמפניה שבדרום איטליה, בין פרדסי לימונים, כפרים היושבים על מצוקים ה'נופלים' לים, אתרים ארכיאולוגים המדהימים בעולם עם שרידים רומיים ויוונים, אי החלומות קאפרי, גבינת המוצרלה, עוגת הספולייטלה, וריקוד הטרנטלה.
מנגד מחוז פוליה: האזור הדרום מזרחי ביותר של איטליה (העקב של המגף האיטלקי) לאורך חוף הים האדריאטי ומיקומן מהווה שער כניסה ויציאה למזרח. שמן זית משובח, יין מעולה, ערים מזמינות וכפרי דייגים מקסימים – זה מה שמבטיח, ומקיים, חבל ארץ אלמוני למדי במושגים תיירותיים. בפוליה תמצאו מוזיאונים ארכיאולוגים, קתדרלות מהמאה ה – 10, שרידים יווניים ורומיים , כפרי דייגים קסומים, אחד היערות הגדולים באיטליה (הפורסטה אומברה Foresta Umbra), וכמה מהחופים הנקיים ביותר בים התיכון. פוליה מצטיינת גם בסגנון ארכיטקטוני ייחודי הנקרא בארוק לצ'זי, ומאפיין ייחודי נוסף שלה – הטרולי. מבנים חרוטים צבועים לבן עשויים מלבנים המחוברות יחד ללא מלט. פזורים בכל רחבי פוליה אבל ריכוזם הגדול הוא באזור אלברובלו.

מחירי 2024 יפורסמו בהמשך

מבשלים ומטיילים בנאפולי וקו החוף האמלפיטאני 2024

טיול קולינרי עם השף שאול בן אדרת
מחירי 2024 יפורסמו בהמשך

מבשלים ומטיילים בחבל פוליה 2024

טיול קולינרי עם השף שאול בן אדרת