סנן לפי...

תאריך יציאה
איזורים
תחומי עניין

טיול לדרום איטליה

מחוז קמפניה ומפרץ נאפולי: ריח הלימונצ'לו מתערבב עם טעם הפסטה והפיצה הנאפוליטנית הטובה בעולם, המצוקים התלולים של החוף האמלפיטאני אל מול פסגתו המאיימת של הר הגעש וזוב, עתיקות פומפיי, ומנגד- נופי קאפרי וזיכרונותיו של אקסל מונטה, קרמיקה צבעונית על רקע כביסה צחורה מתנפנפת בסמטאותיה הצרות של נאפולי. הדרת הפסלים, הציורים והפסיפסים שבמוזיאונים, ובחוץ – אנשים בכל מיני צבעים, המולת הרחוב והחנויות. וגבוה גבוה – צלילי מוזיקה שמימית בראוולו!
טיול מאורגן בדרום איטליה יכול להיות בחבל קמפניה שבדרום איטליה, בין פרדסי לימונים, כפרים היושבים על מצוקים ה'נופלים' לים, אתרים ארכיאולוגים המדהימים בעולם עם שרידים רומיים ויוונים, אי החלומות קאפרי, גבינת המוצרלה, עוגת הספולייטלה, וריקוד הטרנטלה.
מנגד מחוז פוליה: האזור הדרום מזרחי ביותר של איטליה (העקב של המגף האיטלקי) לאורך חוף הים האדריאטי ומיקומן מהווה שער כניסה ויציאה למזרח. שמן זית משובח, יין מעולה, ערים מזמינות וכפרי דייגים מקסימים – זה מה שמבטיח, ומקיים, חבל ארץ אלמוני למדי במושגים תיירותיים. בפוליה תמצאו מוזיאונים ארכיאולוגים, קתדרלות מהמאה ה – 10, שרידים יווניים ורומיים , כפרי דייגים קסומים, אחד היערות הגדולים באיטליה (הפורסטה אומברה Foresta Umbra), וכמה מהחופים הנקיים ביותר בים התיכון. פוליה מצטיינת גם בסגנון ארכיטקטוני ייחודי הנקרא בארוק לצ'זי, ומאפיין ייחודי נוסף שלה – הטרולי. מבנים חרוטים צבועים לבן עשויים מלבנים המחוברות יחד ללא מלט. פזורים בכל רחבי פוליה אבל ריכוזם הגדול הוא באזור אלברובלו.

** מקומות אחרונים **

2195 €

טיול, סיפור ושיר במחוזות קמפניה ופוליה
31.08-07.09 סיפור ושיר בעקבות נתיבי הבריחה וההעפלה
טיול מובטח

2195 €

טיול מאורגן לפוליה - האור בקצה המגף
02.09-09.09 פוליה – העקב שבקצה המגף
3% הנחת רישום מוקדם

2195 €

טיול מאורגן לפוליה - סוכות
11.10-19.10 טרנטלה – חבל פוליה במיטבו
3% הנחת רישום מוקדם טיול מובטח

2995 €

דרום איטליה – הטיול המקיף
19.10-29.10 רומא, חבל פוליה וחבל קמפניה